2737
2739
عنوان

دیروز نوبت مصاحبه بهزیستی داشتیم برای فرزندخواندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 7047 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیده بودم به کسایی که بچه دار نمیشن بچه کوچیک میدن یعنی شیر خواره 

چرا به شما می خوان بزرگ تر بدن ؟؟؟

به نظر من بچه بدونه بهتره 

بزرگ میشه ممکنه احمقایی که دورو برشن بهش بگن اون وقت شوکش بزرگ تره 

یا اینکه این قد بقیه ازت بترسن که جرات نداشته باشن به بچه بگن و به روش بیارن 😂😂

بعضی بچه های پرورشگاهی ممکنه بزرگ شدن شاکی بشن که چرا بهشون نگفتن و بعضیاشونم تازه مدعیم میشن 

متاسفانه تو ایران فرهنگ فرزند خواندگی جا نیفتاده هنوز 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2731
ان شاالله عزیزم خدایی چنان باهم خوبن ورابطه ی دخترومادری خوبی دارن واحترام بهم میزارن آدم حسودیش می ...

فدات شم ممنون

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است
وای اسم ترکی عه !  چه اسم زیبایی داره  خدا برای پدر و مادرش حفظش کنه  حتما آوردین ...

بله ترکیه مرسی حتما خبر میدم دعا کنید

من و همسرم اسم نی نیی که از پرورشگاه قراره بیاریم رو میخواییم بزاریم جانا ! 

آخه جون و عزیزکرده ی بابایی و مامانیش قراره باشه ! 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2740
عزیزم شنیدم تهران زود بچه رو تحویل میدن ایشالا که انتظارت کوتاهه دلت شاد بشه دلم یه اناشید خواست گیس ...

مرسی دوست گلم انشالا

من و همسرم اسم نی نیی که از پرورشگاه قراره بیاریم رو میخواییم بزاریم جانا !  آخه جون و عزیزکرد ...

ای جانم انشالا به زودی

سلام میشه یکم از اول برام بگی چجوری من دلم نوزاد دختر میخواد 

اول اول که با شوهرم به توافق رسیدیم به جای پول بیخود ریختن تو دهن دکترا بریم سراغ فرزندخواندگی رفتیم بهزیستی محلمون وقت دادن برا مصاحبه دیروز رفتیم فرم پر کردیم تقاضا نوشتیم راهنماییمون کردن از شرایطمون پرسیدن و پرونده تشکیل شد مرحله بعد اینکه شش جلسه بریم پیش روانشناس

اوو چقدر زیاد 6 جلسه لابد کلی هم باید پول اونو بدید 

بله ساعتی ۱۳۰ هزار تومن زنگ زدم پرسیدم حدود یه میلیون میشه کلا اینجور که پرس و جو کردم چهار پنج میلیونی خرج داره

دوست همسرم اسپرمش صفر بود و همه دکترها نا امیدش کرده بودن ، حتی به جدایی و طلاق فکر میکرد ، رفت پیش ...

جدا خیلی ممنون من تا حالا کسی اینو بهم نگفته بود چشم حتما میرم عزیزم ،،،،،،خیلی لطف کردی

2706