2733
2734
عنوان

دیروز نوبت مصاحبه بهزیستی داشتیم برای فرزندخواندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 7083 بازدید | 103 پست

سلام اسمشو چی میخوایید بزارید امیلیاا خانوم؟ 🤔

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

والا من عاشق بچم خودمم بچه نداشتم از بهزیستی میاوردم و تو اوج ناامیدی هم باردار شدم هر بچه ای باشه م ...

نه خب مشخصه اون با خودش مشکل داره و با خودش کنار نیمده.وگرنه چرا قطع رابطه دیگه..

اخه همسر من اسپرمش ضعیفه و اصلا خروجی اسپرم نداره گف بدون اینکه بریم دنبال کاشت و درمان بریم فرزندخو ...

دوست همسرم اسپرمش صفر بود و همه دکترها نا امیدش کرده بودن ، حتی به جدایی و طلاق فکر میکرد ، رفت پیش دکتر نصر یه نسخه الان دخترشون چند ماهه به دنیا اومده ...،،بارها تو همین سایت گفتم تو رو خدا یه بار دکتر رضا نصر رو امتحان کنید . تو بیمارستان گاندی تهران هستن و ادرس مطبشون تو اینترنت سرچ کنید میاد . معجزه میکنه البته به یاری و لطف خدا.

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2731

فرزند خواندگی خیلی خوبه ! انشالله من و همسرمم بتونیم بگیریم ! ... 

حتما که نباید زن و شوهر نتونن بچه دار شن! درسته؟

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
آدم میترسه بچه بفهمه ول کنه بذاره بره

ول نمیکنن یکی از فامیلامون دخترش ۱۳ سالشه زیر ۵ سال بود بهش اروم آروم گفته بودن .عاشق مامانشه . دوست مامانمم بچه از یه خانواده گرفته بودن تو ۲۰ سالگی یه از خدا بیخبر بهش گفته بود که بچه واقعیشون نیست .پسره یکی دوماه با مادره درگیر بود ولی الان دست و پای مادرشم میبوسه عاشقشه من خودمم بفهمم بچه مامانم نیستم ناراحت نمیشم فقط خدا کنه اون یکی مادرمم پولدار باشه   

سلام اسمشو چی میخوایید بزارید امیلیاا خانوم؟ 🤔

باور میکنی اسمشو انتخاب کردم انقدر خجسته ام میخوام بزارم آناشید یعنی روشنایی زندگی مادر

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است
یعنی منم میبینم اون روزو

ان شاالله عزیزم

خدایی چنان باهم خوبن ورابطه ی دخترومادری خوبی دارن واحترام بهم میزارن آدم حسودیش میشه بچه خوب تربیت بشه مهم نیست حتماشمابدنیاآورده باشیش عزیزم

ان شاالله یه روزتاپیک نوه دارشدن بزنی گلم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
عزیزم  برات  بهترینها رو  آرزو  میکنم انشاالله  فرزندتان همیشه باعث افتخارت ...

ممنون خدانگهدارش باشه

دوست همسرم اسپرمش صفر بود و همه دکترها نا امیدش کرده بودن ، حتی به جدایی و طلاق فکر میکرد ، رفت پیش ...

شوهر من اسپرمم داشت و نمیشد ۲۴ میلیون فقط خرج ای یو ای کردیم دیگه کارمون کشید به ای وی اف با پی جی اس که واقعا پولشو نداشتیم معلومم نبود جواب بگیریم قرار بود اگه بچه دار نشیم از بهزیستی بیاریم

باور میکنی اسمشو انتخاب کردم انقدر خجسته ام میخوام بزارم آناشید یعنی روشنایی زندگی مادر

وای اسم ترکی عه ! 

چه اسم زیبایی داره 

خدا برای پدر و مادرش حفظش کنه 

حتما آوردین خونه خبرمون کنی و ما رو توی شادی خودت شریک کنی مامان خانوم 😊

فرزند خواندگی خیلی خوبه ! انشالله من و همسرمم بتونیم بگیریم ! ...  حتما که نباید زن و شوهر نتو ...

بدون مشکل ناباروری هم میدن بچه ولی فکر کنم مراحلش فرق داره