2733
2734

همسرم قراره شغلش بیاد اونجا و خودمون چهارمحال بختیاری زندگی میکنیم

اگ بیام دیگ کسی رو ندارم و از حانوادم دور میشم

از طرفی هم دلم میخاد بیام هم دلم نمیخاد بیام نمیدونم تو دوراهی ام

شنیدم تابستوناش خیلی بده

زندگی سخت نیس اونجا؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیلیی گرمه 😢

جَوانهِ‌میزنَم‌از‌رویَ‌زَخم‌هایم:)🌱️  دنبال یک دلیل برای پرواز بگرد حتی اگه هزار دلیل برای سقوط باشه✊⚡ ⦇بُگذار‌اُمیدواری‌دَر‌سیاه‌تَرین‌روزها،  هُنرِ‌تو‌باشَد...💗🌸🌚⦈️  خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨  
2731
تو این فصلم گرماش اذیت کنندس یا نه؟؟

آره اتفاقا الان که هنوز تابستون شروع نشده خیلیی گرمه چ برسه به تابستون

جَوانهِ‌میزنَم‌از‌رویَ‌زَخم‌هایم:)🌱️  دنبال یک دلیل برای پرواز بگرد حتی اگه هزار دلیل برای سقوط باشه✊⚡ ⦇بُگذار‌اُمیدواری‌دَر‌سیاه‌تَرین‌روزها،  هُنرِ‌تو‌باشَد...💗🌸🌚⦈️  خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨  

عزیزم شاید برات سخت باشه چون واقعا گرمه در طول سال ماه دی و بهمن هواش خوبه خنک میشه بقیش گررررمه تابستونش خرما پزانه 

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن