1472
1411
عنوان

برادرشوهر

436 بازدید | 40 پست

خانوما من از دست برادر شوهرم دارم ذله میشم کارش ماموریتیه جاریم خونش جفتمونه.. هی شوهرش زنگ میزنه برا زنم پیتزا بخرید.. ساندویج بخرید،شیشه شیر برا بچم،سرلاک بچم تموم شده،باورتون نمیشه حتی یکبار گفت زنم و برسونین خونه پدرش سه تا پیتزا هم براش بخرین😐

شوهرمم هی میگه برادرمه باید بخرم منم روم نمیشه زیاد مسائل مالی و پیش بکشم با شوهرم ک به ما چه براش بخریم اینم بگم که وضع برادرشوهرم از ما بهتره

پیتزا هم دوس دارنا😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

همشو بنویس رو کاغذ یه بار بده دستش هیچیم نگو

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍
1436

مقصر تویی مردم برا خودشون پول پارو مبکنن شمام پولاتونو بدین بخورن بعدا از شما جلو زدن بقیه میگن این جمع نمبکنه ولخرجه

عشقم حسین آرزویم کربلاست                                         ‌‌  Allah is watchfull over everything      teacher 
1449

چجوری تحمل میکنی

باید ب برادر شوهرت بگیو خلاص

هر چیزیم حدی داره...نباید اینقد برای شما مزاحمت ایجاد کنن...حتما ب شوهرت بگو مخالفی بابا تو زنشی شریک زندگیشی توام باید نظرتو بگی

شاید برادرشوهرت کاری براتون انجام داده که حالا این انتظاراتو داره،درسته؟

نه هیچکاری نکرده،اما مادر پدرش خیلی کارا برامون کردن واقعا در حقمون لطف دارن از اول ازدواج تا الان

1476

اگر برادر همسرتون کار همیشگیش اینه و هیچ سودی از جانب خودش به شما نمی‌رسه

حتما برخورد کن

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄

زنش مگه دست نداره😐 خودش بره بخره

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
نه هیچکاری نکرده،اما مادر پدرش خیلی کارا برامون کردن واقعا در حقمون لطف دارن از اول ازدواج تا الان

چه ربطی به برادرشوهرت داره خب

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄
1457