2733
2734
مال منم قشنگ بالا بود افقی دراومده بود کشیدن اومد سر جاش

وای مرسی

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
بله متاسفانه همه میگفتن اونا که رشد کنن میزنن زیر این سیاه ها و اونا هم میوفتن ولی دندون های دختر من ...

مال پسر من یکیس زیر پوسته  یکیش بیرونه 

انشالله برای بچه ی شما هم‌درست میشه🌹

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش صاحب دندون  که استرسمو نشون ندادم ‌ ولی کلا خیلی میترسم  همه بلاها مال بچه ی منه😭

درکت میکنم 

ایشالا درست میشه😍😍

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
درکت میکنم  ایشالا درست میشه😍😍

مرسی که درک میکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹انشالله

2728
مال پسر من یکیس زیر پوسته  یکیش بیرونه  انشالله برای بچه ی شما هم‌درست میشه🌹

آره عزیزم همینجوریه دیگه زمان میبره تا رشد کنن مال دختر منم همینجوری بود اول عکس میکیرن تا ببینن دندون نهفته ای وسط نباشه، انشالله عزیزم  دکتر دخترم گفت 6 ماه دیگه باید بیاد واسه ارتودنسی تا ردیف بشه 

آره عزیزم همینجوریه دیگه زمان میبره تا رشد کنن مال دختر منم همینجوری بود اول عکس میکیرن تا ببینن دند ...

امید به خدا مرسی که بودین 🌹💚

2740
عزیز دلم غصه نخور دختر کوچیکمم بیهوشی گرفت و 12 تا از دندوناشو کشیدن به دلیل پوسیدگی شدید داشتم از غ ...

ای جااااانم‌جقدر سختی کشیدین هر دوتون 

پسر من‌تو شش سال عمرش بارها بیهوشی گرفته 

من کم طاقتم دیگه

ای جااااانم‌جقدر سختی کشیدین هر دوتون  پسر من‌تو شش سال عمرش بارها بیهوشی گرفته  من کم ط ...

آره گلم خیلی، دختر منم یه سه یا 4 باری بیهوشی دادن بهش منم خیلی سختی کشیدم، کاملا درکتون میکنم انشالله که چیزی نیست و نگرانیتون برطرف میشه گلم 

آره گلم خیلی، دختر منم یه سه یا 4 باری بیهوشی دادن بهش منم خیلی سختی کشیدم، کاملا درکتون میکنم انشال ...

ممنون 

انشالله دختر گلتون همیشه سالم و پیروز باشه😍

آره گلم خیلی، دختر منم یه سه یا 4 باری بیهوشی دادن بهش منم خیلی سختی کشیدم، کاملا درکتون میکنم انشال ...

سلام‌ 

رفتیم دندونپزشک 

دکتر گفت اون دوندونایی که از لثه بیرون اومده  دندون دایم‌نیست .بلکه ریشه ی دندونای شیریه که دندون دایم از پشت بهشون فشار اورده و به بیرون هدایت شدن

دو تا دندونش رو کشید و خدا رو شکر  حل شد 

نفس راحت کشیدم‌😍

باید دائم دندوناشو چک کنی،من خودم بخاطر سهل انگاری مادرم دندون نیشم از،بالای دندون شیریم زد بیرون،ک ...

سلام‌ 

رفتیم دندونپزشک 

دکتر گفت اون دوندونایی که از لثه بیرون اومده  دندون دایم‌نیست .بلکه ریشه ی دندونای شیریه که دندون دایم از پشت بهشون فشار اورده و به بیرون هدایت شدن

نفس راحت کشیدم‌😍

استارتر احتمالا دندونهای پیش کشیده میشن و به دنبالش اون ریشه ها هم میان بیرون،جای نگرانی نیست چون من ...

سلام‌ 

رفتیم دندونپزشک 

نفس راحت کشیدم‌😍

سلام‌  رفتیم دندونپزشک  دکتر گفت اون دوندونایی که از لثه بیرون اومده  دندون دایم‌نی ...

سلام عزیزم 

منم همین مشکل رو داشتم تو بچگی،البته برای من بالاتر از اون ریشه، دندون دائمی هم همزمان درمیومد، که بعدا با ارتودنسی حل شد.

خوشحالم که خیالت راحت شده❤

به مدت ۳ سال خواننده خاموش بودم
2706