2733
2734
جای نگرانی نیست احتمال زیاد دندونپزشکش هم میگه طبیعیه

انشالله

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏

آره گلم همینطوری میشه شک نکن من اگه اطلاعات داشتم میرفتم از اول اون شیری ها که سیاه شده بود رو میکشیدم تا دندوناش اینجوری نشه، اون سیاه ها رو یک ماه پیش کشیدم او نمیذاشت که این دوتا بهم نزدیک بشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره گلم همینطوری میشه شک نکن من اگه اطلاعات داشتم میرفتم از اول اون شیری ها که سیاه شده بود رو میکشی ...

شما موقعی که کشیدین بالایی ها چقدر رشد کرده بودن

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
دندون شیری میکشن اینا میاد سرجاش منم بچه بودم یدنه از دندونام اینجوری شد

خیلی بالاس کاش:بیاد پایین

واییی چرا انقدر استرس

دختر منم دندونش نصفه اومده بود بیرون و من همه ش نگران بودم.کم کم اومد سرجای خودش.

شما مادری مثلا.باید آروم باشی.تا بچه هاتونم استرس نگیرن

میدونم سخته ولی بگیر استراحت کن و به هیچ چیز فکر نکن.انشالله درست میشه.

آخه مشکلم فقط دندوناش نیست  وقت هزینه و اذیت شدنش  من یه مادرم با دردسر های فراوان  ...

چرا انقدر جو میدی 

بچه رو نگران نکن می ترسونیش 

خوب دوستان میگن درست میشه دیگه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
خیلی بالاس کاش:بیاد پایین

مال منم قشنگ بالا بود افقی دراومده بود کشیدن اومد سر جاش

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
شما هم‌دیر متوجه رشد اینا شدین ؟

بله متاسفانه همه میگفتن اونا که رشد کنن میزنن زیر این سیاه ها و اونا هم میوفتن ولی دندون های دختر من مثل دندون های بچه ی شما از بالا در اومد و هیچ افتادنی در کار نبود، 6 ماه دیگه باید ارتودنسی کنه 

واییی چرا انقدر استرس دختر منم دندونش نصفه اومده بود بیرون و من همه ش نگران بودم.کم کم اومد سرجای خ ...

خیلی بالاس ِآخه

میدونی من الان در گیر یه مشکل دیگشم 

فردا برا اون‌ مشکلش جراح نوبت دارم 

یهو اینم دیدم‌بریدم 

کلا کم طاقت شدم دیگه 

خیلی بالاس ِآخه  میدونی من الان در گیر یه مشکل دیگشم  فردا برا اون‌ مشکلش جراح نوبت ...

نگرا نباش عزیزم

اصلا چیز وحشتناکی نیستم.منم وقتی دیدم خیلی ترسیدم.

انشالله مشکلاتتون همه حل میشه

چرا انقدر جو میدی  بچه رو نگران نکن می ترسونیش  خوب دوستان میگن درست میشه دیگه

پیش صاحب دندون  که استرسمو نشون ندادم ‌

ولی کلا خیلی میترسم 

همه بلاها مال بچه ی منه😭