2737
2739
عنوان

نی نی سایت چرا اینطوریه؟؟🤨🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 66 پست
خواهش میکنم عزیزم .من هم مادربزرگم دوقلو داشت و هم دارو استفاده می کردم ( کلومیفن و اچ سی جی )

اها من ماه پیش ای یو ای کردم، این ماه طبیعی

شنیده بودم که دارو تاثیر میذاره رو دو قلویی

من و خیلی های دیگه دقیقا جواب تجربی میخوایم نه تخصصی، مثلا من میخوام بدونم کسی علائم مشابه با منو دا ...

آخه علایم بارداری وپریود دقققیقا عین همه متاسفانه غیر قابل تفکیکن منکه وقتی باردتر بودم واسه اینکه پریود بشم هی نبات داغ و رازیانه میخوردم!فکر میکردم میخواد پریود بشم فقط به یه کمکی نیازه !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه علایم بارداری وپریود دقققیقا عین همه متاسفانه غیر قابل تفکیکن منکه وقتی باردتر بودم واسه اینکه پ ...

اره دقیقا😓😓😓

منم هر ماه تقریبا همون علائمی که میگن واسه بارداریه رو دارم

فقط این ماه ترشحم قطع شد، واسم عجیب بود، تا حالا همچین حالتی نبودم

اها من ماه پیش ای یو ای کردم، این ماه طبیعی شنیده بودم که دارو تاثیر میذاره رو دو قلویی

استرس نداشته باش امیدت رو از دست نده .من چند سری که تخمک هام خوب بود باردار نشدم سری اخر که دارو مصرف کردم رفتم سونو دو تا تخمک خیلی کوچیک که دقیق الان یادم نیست در حد چهار و پنج و اینا داشتم دکتر بهم گفت اصلا امپول رو نزن افتصاحه من امپول رو خریده بودم زدم یادم نمیره چه قد ناراحت بودم و گریه کردم همون ماه در اوج ناباوری باردار شدم اون هم دوقلو 

2742
استرس نداشته باش امیدت رو از دست نده .من چند سری که تخمک هام خوب بود باردار نشدم سری اخر که دارو مصر ...

ای جانم عزیزم😍 منم ماه پیش خیییلی داغون شدم

دیگه انتظار نداشتم که ای یو ای هم جواب نده😑

من همسرم کم تحرکی اسپرم داره، خودمم فیبروم دارم که فعلا مشکلی برای بارداری ایجاد نمیکنه ولی همش نگرانم که زودتر باردار شم تا یوقت خدایی نکرده این فیبروما رشد نکردن و مشکل ساز نشدن

ای جانم عزیزم😍 منم ماه پیش خیییلی داغون شدم دیگه انتظار نداشتم که ای یو ای هم جواب نده😑 من همسرم ...

نگران نباش عزیزم بسپر به خدا .هر وقت زمانش برسه خودش اتفاق می افته بدون اینکه شما انتظار داشته باشی .منم تنبلی تخمدان داشتم با کلی دارو تهش یه دونه تخمک درست درمون نداشتم اما خدا رو شکر همه چی درست شد .انشالله که به زودی دامنت سبز بشه  

نگران نباش عزیزم بسپر به خدا .هر وقت زمانش برسه خودش اتفاق می افته بدون اینکه شما انتظار داشته باشی ...

ممنون عزیز دلم از دعای خیرت، منم امیدم به خداست ان شاالله هر چی صلاحه😊😘

ما یه عالمه گرمیجات و حلوا و عسل با گردو بادوم که پوست میگرفتیم و مخلوط میکردیم .مویز ....از این چیزا میخوردیم کلی داروهای گیاهی.مادرها بیشتر تجربه دارن استفاده کنید شاید به دردتون بخوره

2740
ما یه عالمه گرمیجات و حلوا و عسل با گردو بادوم که پوست میگرفتیم و مخلوط میکردیم .مویز ....از این چیز ...

اره شنیدم که اینام خیلی تاثیر داره، شوهرم کم و بیش مصرف میکنه

اگه این ماهم نتیجه نگرفتم

درمانو جدی تر شروع میکنم ان شاالله

اره شنیدم که اینام خیلی تاثیر داره، شوهرم کم و بیش مصرف میکنه اگه این ماهم نتیجه نگرفتم  درما ...

کم بیش نه سفت و سخت  یادم میادم چه قد ما دو تا از این چیزا میخوردیم حالم بد میشه  یه حلوا بود مامان با قرص کمر اگه اشتباه نکنم درست میکرد .حلوای چهل گیاه یه عالمه از این چیزا

کم بیش نه سفت و سخت   یادم میادم چه قد ما دو تا از این چیزا میخوردیم حالم بد میشه     ...

وای خوش به حالت عزیزم که پیگیر بودی، من نمیدونم مرضم چیه همش شل میگیرم😑😑😑 شوهرمم مثل خودم

بعد حالا انتظار دارم جوابم بگیرم

2706