2733
2739
عنوان

بیاین جریان عجیب یک اشنارو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی خانم رئیس بوده

حالا توضیح بده یعنی چی رئیس بوده،،، میدونما برای بقیه بگو

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740

وقتی اینو گرفتن تو کل شهر پیچید ک واااای عروس شهید خالستو فلانو فلان برادرشوهراش میدیدنش میخواستن بکشنش بشدت براشون گرون تموم شده بود زنرو گرفتن مث چی زدنش اب شده بود حالا ب قید وثیقه ازاده تازه پدرمادرش میگفتن چرا مادرشوهر دخترمون سند نمیذاره😲بعد ک ازاد شد اومده سر خونه زندگیش شوهرشم میلیونی براش خرج میکنه تو پاساژ برگشته به خواهر شوهرش گفته کار خدارو ببین لنگ کی شدم من ب شوهرم نگاه نمیکردم صدتا برام ریخته بود ...😲😲😲بعد اومده بالای خونه مادرشوهره نشسته گفته بدنم درد داره بیا برام روغن بزن و بمال ..... من واقعا تعجب میکنم بچه ها شوهره چرا اینجوریه ؟ زنشو چرا طلاق نمیده  بچشم میدونه هاااا مادرش خالس 😖😖😖 چرا شوهره باج میده ؟ 

....
وقتی اینو گرفتن تو کل شهر پیچید ک واااای عروس شهید خالستو فلانو فلان برادرشوهراش میدیدنش میخواستن بک ...

چون دیوثه ، بیغیرته

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706