1421
1363
عنوان

کمکککککککک من چمه؟

146 بازدید | 25 پست

یهو سوزش و خارش واژن گرفتم دوساعت بعد با درد شدیدی معذرت میخوام ادرارم دفع شد که از دردش داد زدم یهو

بعد دیدم خون چکه میکنه یه ساعت بعد لخته های سیاه ازم دفع شد نصف شب رفتن دسشوی به جای ادرار خون اومد از درد به خودم میپیچیدم ولی صب دیگه خوب شدم ولی الات سه روز بعد تموم شدن ادرار یکم درد دارم عفونت ندارم

کیست نداشتی احیانا؟

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم . اگه گاهی دلم میگیره به این معنی نیست که از لطفت دست کشیدم نه ولی انتظار سخته اخه دوس دارم زودتر مامان بشم😔

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

دکتر نرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1394
1387
از لج شوهرم

الان مثلا شوهرت چیش شد؟

از لجش بیشتر به خودت برس و اعتماد به نفستو ببر بالا 

حواست به خودت باشه نه به خودت اسیب بزن

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم . اگه گاهی دلم میگیره به این معنی نیست که از لطفت دست کشیدم نه ولی انتظار سخته اخه دوس دارم زودتر مامان بشم😔
از لج شوهرم

واااای مگه این مسائل شوخی برداره؟

بیچااااره مردا به هیچ جاشون نیس ی ذره هم ببینن زن مریض شده ناتوان شده بدتر میتازونن بدتر به روش میارن دوتا عیبم میبندن به زنشون 

سلامتی مگه شوخی برداره 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واااای مگه این مسائل شوخی برداره؟ بیچااااره مردا به هیچ جاشون نیس ی ذره هم ببینن زن مریض شده ناتوان ...

بهش گفتم میرم دکتر حالم بده گفت اه تو هم بی موقع مرض میگیری ولخرجی

بهش گفتم میرم دکتر حالم بده گفت اه تو هم بی موقع مرض میگیری ولخرجی

غلط میکنه  بذار بگه اتفاقا با این شوهر حتماااا باید مواظب سلامتیت باشی دندش نرم چشمش کور وظیفشه ببره دکتر 

والا از تصور چیزی هم که تعریف کردی احساس درد کردم برام تصورشم سخته شوهرت که انقدر درک و شعور نداره رو نباید ملاحظه کنی 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364