1147
1292
عنوان

حاجت روا شدم🙏📿

631 بازدید | 77 پست

سلام دوستان خداروشکر میکنم حاجت روا شدم اصلن باورم نمیشد که خدا حاجتمو داده برای همتون دعا میکنم انشاالله همه حاجتتونو بگیرین ❤

خدایا برای همه حاجت روایی آرزو میکنم.آمین

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

عزیزم ختم خاصی گرفتی؟ 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
1279

عزیزم خدا رو شکر میشه برا منم یه ایت الکرسی بخونی حاجت روا بشم

خدایا رگ گردن رو بیخیال بغلم کن که من تو این دنیا جز تو هیچکس رو ندارم خدایا تو رو بحق منجی عالم بشریت کمم کن تا بتونم تمومش کنم بهم جسارت بده بهم قدرت بده خودتت تا حالا پشتم بودی و رسواش کردی برام رسواش کن برام کمکم کن تا خلاصی😢😢

خدارو شکر عزیزم❤

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1221

سلااام عزیززم چ خبر خووبی،خداررووشکر ان شاءلله همیشه خوش خبر حاجت روا شی💜

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1308

وای خداروشکر ایشالا همه به ارزوی دلشون برسن 

انرژی گرفته بیدم از تایپیکت

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه خود خواندو از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
1280