2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ساعته عزیزم ،یه مدل هوشمند که با گوشیت هماهنگه .

با گوشی هماهنگ باشه به چه دردی میخوره مثلا؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
اپل واچ چیه؟واای خیلی زشته که نمیدونم خیلی شنیدم اسمشو

ساعت وصل میشه بلوتوثی مانند به گوشی ایفون

اطلاعات گوشیت اون تو هم هست

مثلا شماره و تماسها که نیاز به گوشی نیست با همون جواب میدی

عکسها و تلگرا م و ....

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ساعت وصل میشه بلوتوثی مانند به گوشی ایفون اطلاعات گوشیت اون تو هم هست مثلا شماره و تماسها که نیاز ...

وای چه باحال😍😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
راضی هستی؟

آره، به درد من خیلی میخوره. منتها دوتا مسئله هست. اپل واچ کاربردش بیشتر توی حیطهٔ سلامتیه، یعنی اگه ورزش میکنی یا اینطور چیزا خیلللی میتونه به دردت بخوره، من آشپزم برای تایمر و اینکه وقتایی که دارم کار میکنم نمیتونم به گوشی‌م دسترسی داشته باشم هم خیلی خوبه. چون اگه کسی زنگ بزنه میتونم جواب بدم یا تکست هم میتونم بدم باهاش و اینطور چیزا. بستگی به کارت داره. مسئلهٔ دیگه اینه که اونوقتی که من خریدم ارزون‌تر بود، با این قیمت اگه به کارت بیاد خوبه اگه نه، نه. مثلاً اگه بخوای فقط ساعت نگاه کنی و اینا گرونه واسه این کار.