2737
2734
جدی؟یعنی تو استخر مشکلی برات پیش نیومده؟آخه میگن ضد اب بودنشون زیاد قابل اطمینان نیست یعنی تا جایی ک ...

الان ۲ ساله دارمش هیچیش نشده، حموم، استخر و دریا باهاش رفتم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین راستش من اشتراک اپل میوزیک میگیرم. خودم چیزی روی گوشی نریختم ببینم اونطوری هم میشه دسترسی داشت ...

از ۲ ضد آب شده

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
ببین راستش من اشتراک اپل میوزیک میگیرم. خودم چیزی روی گوشی نریختم ببینم اونطوری هم میشه دسترسی داشت ...

ممنون عزیزم از اطلاعاتی که بهم دادی،نمیدونستم اینارو واقعا،سری ۳رو میگیرم،فک میکنم ۴گرون باشه اصلا

🧿
2731
۳۸ مچم خیلی ظریفه ، برای همینم شک داشتم که بخرم یا نه. شوهرم گفت انقدر چشمت دنبالشه خب بخر.

دقیقااا،منم خیلی وقته چشمم دنبالشه،مچ منم خیلی ظریفه،فکر میکنم ۳۸مناسبم باشه

🧿
2738

عزیزم یه سوال دیگه،کانکت با گوشیت،شارژ باتری گوشیت و زود به زود تموم نمیکنه؟یعنی شارژت زودتر از سابق تموم بسه؟باتری خود اپل واچ چی؟با هر ش ارژ چقدر جواب میده تو حالت عادی

🧿
عزیزم یه سوال دیگه،کانکت با گوشیت،شارژ باتری گوشیت و زود به زود تموم نمیکنه؟یعنی شارژت زودتر از سابق ...

آمم نه، روی شار‌ژ گوشی زیاد تأثیری نداره. خودشم یکی دو روز نگه میداره میانگین. الآن دیروز این وقتا شارژش کردم ۶۵ درصد داره.