2737
2739
عنوان

فامیل کثیف

3298 بازدید | 57 پست

خب! بیاین درمورد کسایی که تو فامیلتون ، کارای کثیف و حال بهم زن انجام میدن! صحبت کنیم، بخندیم ! ولی بیشتر چندش آورههه  

اول خودم شروع میکنم: پسر عمه ام 8  سالش بود منم  12، خلاصه! (این کثیف خان رفت سر میز غذا بعد از کلی کثیف کاری و دست زدن به دیس غذا)یه تکه کباب برداشت کرد تو حلقش ! اومد کنار ما نشست و یه بادگلوی جانانه روی صورت منو دختر عموم و بقیه کرد، دلمون خواست بمیریم دهنش بوی  کبااااب گندیده میدااااد/// اصلا تا شب حس میکردیم صورتمون بو عن میده (البته ببخشیدااا) 

به عمم گفتیم، گفت عیبی نداره بچست! اما نمیدونه پسرش هر دفعه ما رو میبینه قبلش هر چیزی خورده روی ما بادگلو میریزه، فکر کنم دفعه قبلی دوغ بود! اعهههه  

غصه نخور درست میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر خالم دو سالش بود چیپس جوییده شده از دهنش درآورد داد ب مامانش گف دوس ندارم 

خالم ازش گرفت خورد 😐 دگ اون آدم سابق نشدم 😂

آدامسم از دهنش درمیاورد خالم میخورد 😑😶

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

وای ی چی بگم بالا بیارین یکی اومد خونمون ی دیدیم ی سرفه کرد تو سینک بعد یادم رفت کلا مامانم رفت چیزی بشوره تو سینک دید اب واستاده در چاهش بدبخت هم دستشو کرد ی عالمه خ ل ط ورداشت تا دیدش میخواست بالا بیاره هنوزم بعد چنسال بگیش حالش بد میشه اینقدر طرفو فحش داد😷😷😷😷😷😷😵😵😵

دخترم یعنی دنیام 

یه کشیده بخوابون زیر گوشش ادم میشه 

اگه عمتم اعتراض کرد یه کشیده هم زیر گوش اون بخوابون

ما تو فامیل یه نفرو داریم الان بچه داره همه دور و بریاش یه خاطره مشترک ازش دارن که تو صورتشون میچُسیده کثافت پلشت😷😷😷

2738

رفته بودم بیرون توت سیاه چیدم اوردم دادم مادرشوهرم.جاریمم دلش میخواست بخوره.البته از حالتش متوجه شدم.بعد مادرشوهرم این ابکش کوچولوها هست تو سینک بعضیا که توش اشغال میریزن، توتارو شست ریخت توی اون اورد.(مادرشوهرم توش اشغال میریزه همیشه)منکه وارفتم گفتم بیرون خوردم.جاریمم همینجور به توتا نگاه کرد و گفت میل ندارم.

من همین یه دونه ام!

یه فامیلی داریم جلو ماها و کلا فامیلا از حضرت فاطمه بیشتر حجاب میکنه در حدی که فقط نوک دماغش پیداست😑

بعد تو پیجش تو اینستا کاملا لخته و کلیپ و استوری رقص از خودش میذاره 

یبار هم با شورتک کوتااااه رقصید گذاشت

پسرارو هم تگ میکنه

شوهر داره مثلا😓😓

بنظرم خیلی کثیفه کارش کاش همیشه یه مدل باشه و اینجوری بقیه رو مسخره نکنه😣😣

همه رو هم بلاک کرده 

من وقتی دیدم پیجش برام بالا نمیاد تو گوشی داداشم شماره اش رو زدم تو مخاطبین اورد کلا همه چیشو عوض کرده بود کسی نشناستش بعد اینکاراشو میکرد😔

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
وای ی چی بگم بالا بیارین یکی اومد خونمون ی دیدیم ی سرفه کرد تو سینک بعد یادم رفت کلا مامانم رفت چیزی ...

حالمو به هم زدی برم اسید بریزم توسینکمو بیام  

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
یه دختر عمو دارم جلو ماها و کلا فامیلا از حضرت فاطمه بیشتر حجاب میکنه در حدی که فقط نوک دماغش پیداست ...

کاش اسم حضرت فاطمه روکثیف نمیکردی

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
2706