2733
2734
عنوان

اشتباه محضه

140 بازدید | 13 پست

درددل کردن و صحبتای خودمونی و خاطره دوست و اشنا تعریف کردن تو نی نی سایت اشتباه محضه به خیلی دلایل

ولی یکی از مهمترینش اینه یه سری هستن حالا نمیدونم مشکلشون چیه یا چه جور ادمی و از چه طبقه وقشری هستن این عده ادم بدون اینکه منظورتو متوجه بشن شروع میکنن به پارازیت پروندن به خوشمزگی به توهین میخوان مثلا ارشاد کنن و بگن ما خیلی خوبیم خلاصه چندشم میشه از اون قشر خاص

من که دیگه سایت نمیام ولی گفتم شاید به درد بقیه بخوره

پس پارازیت پرونا گوش کنید هدفم از این تاپیک روشنگری هست از خدامه یه چیزی بگین

من به کسی توهین وبی احترامی نکردم پس احترام خودتو نگه قشر توهینگر!!!

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

فقط یه نصیحت به اون قشر 

یه کم اول متوجه موصوع و صحبت بشین بعد دهن باز کنید به توهین یه کم تفکر یه دور پستشو کامل بخونید بعد ادای عاقل اندر سفیه دربیارین

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یه بار فراری دادن از سایت

ولی بخاطر اون دوستای گلی که همیشه کنارم بودن و کمکم کردن برگشتم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

میدونم چی میگی عزیزم

برای خودمم خیلییییییی پیش اومده

ولی مثلا تصور کن توی یه سالن که حداقل 100 نفر نشسته ن، یه ماجرایی رو تعریف میکنی، قطعا چند نفری هستن که نظرشون باهات فرق داره دیگه

خیلی سخت نگیر

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
چی شده مگه🤔🤔💟

چیز خاصی نشده عزیزم کلا از تجربه چندین سالم گفتم الان همو قشر میان میگن تو که عصویتت ۹۶ ههههه نه کوچولو جون من از سال ۸۵ عضو بودم اینجا

خیلی کنجکاو شدم بدونم...

یه چیز تکراریه همیشه و تو اکثر تاپیکا اتفاق میفته

2738

چرا انقدر حرص میخوری گلم ،معلومه که بعضی از آدمها میان اینجا عقده هاشونو خالی میکنن ،یه لحظه فکر نمیکنن خدا بهشون از رگ گردن هم نزدیکتره ،فکر میکنن چون کسی نمیبیندشون دیگه هر کاری دوست داشتن میتونن بکنن

شما هم بهشون فکر نکن ،دور از جون احمق همون احمق بمونه بهتره

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
چیز خاصی نشده عزیزم کلا از تجربه چندین سالم گفتم الان همو قشر میان میگن تو که عصویتت ۹۶ ههههه نه کوچ ...

موافقم باهات خودم هم 97 عضو شدم بعد دیابت کاربری کردم ،چند روزه برگشتم 

بجای اینکه حال آدمو خوب کنن...

من ادمیم که خدا شاهده تو واقعیت یه بارم پیش نیومده با کسی جروبحث کنم اصلا اهل جروبحث یا دعوا نیستم 

و محاله ممکنه حتی اگه کسی چرت بگه من بهش توهین کنم یا مسخرش کنم یا حتی به روش بیارم

بخاطر همین همیشه همه احترامم نگه داشتن

ولی مجازی مزخرفه جای بدیه نمیدونی پشت این کلمات چه شخصی از چه خانواده و طرز فکری نشسته داره تایپ میکنه

موافقم باهات خودم هم 97 عضو شدم بعد دیابت کاربری کردم ،چند روزه برگشتم  بجای اینکه حال آدمو خو ...

ببین دیگه خودت تجربه کردی عزیزم

حرص نمیخورما

ولی چون تو واقعیت همچین ادمایی به پستم نخوردن برام خیلی عجیبن

من یه بار تاپیک زدم فک کن شهر عریبم از دار دنیا یه مادر پیرمریض ۷۵ ساله دارم

ویار سختتتتتتتتی دارم

غذای گوشتی و غذای اماده بیرون نمیتونم بخورم 

کسیم تو این شهر ندارم

اینجا رسم معموله که همسایه اکثر اوقات برای زن باردار عذا میبره خصوصا موقع ویار

بعد صابخونمونم پولدار و ماشالله همیشه غذای خوب میپزه

من اومدم به حالت درددل گفتم دلم ازش شکسته با این با هم صمیمیم و میدونه چقدر مریصم و باردارم و غذای بیرون نمیخورم حتی یه بارم برام چیزی نیاورده

وای چشمت روز بد نبینه چنان بهم حمله کردن که اف شدم و از شدت ناراحتی کلی بالا اوردم اونقد حالم بد شد که نگو

ببین دیگه خودت تجربه کردی عزیزم حرص نمیخورما ولی چون تو واقعیت همچین ادمایی به پستم نخوردن برام خی ...

تو واقعیت هم هستن اینجور آدمها منتها میترسن خود واقعیشونو رو کنن،اینجا خیالشان راحته که کسی نمیشناسشون