2737
2734

سلام دوستان 

ممنون كه به تاپيكم اومديد

خقيقت اينه كه من اصلا اصلا بلد نيستم به خودم برسم در طول ٢٦ سال زندگيم هيچكاري نكردم مثل دخترا باشم 

چون خواهر ندارم و چهارتا داداش داشتم و حتي همسن هامم پسر بودن احساس ميكنم يجوري مثل پسرام 

دلم ميخواد به خودم برسم و خودمو دوست داشته باشم 

هميشه بقيه برام مهم تر از خودم هستن انقد كه خيلي زياد ضربه خوردم و الانم واقعا داغووونم ولي ميخوام عوض بشم ولي نميدونم چطوري؟

ميخوام ادامه تحصيل بدم ولي نميدونم چه رشته اي بخونم 

كلا نميدونم از كجا شروع كنم ؟

فكر كنين يه انسان رو ميخوايد نجات بدين خواهش ميكنم خواهرانه راهنماييم كنيد 🌹

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه دوست داری میتونی تربیت معلم بخونی رشته خوبیه موقع دانشجویی هم حقوق داره و شغل تضمین شده و نسبتا سبک...از لحاظ ظاهری هم میخوای تغییر کنی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

منم مثل شما ۴ تا برادر دارم و همسن هام پسر بودن،ببین اول بگو پول داری یا نمیتونی هزینه کنی،؟چون به خود رسیدن هزینه داره،آرایش ملیح و لباس شیک مهمه

دوم چه دیپلمی داری؟علاقه ات چیه؟ دانشگاه رفتی؟ یه کلاس خودآرایی بری خوبه

همین خواستن خودش یه قدم بزرگ برای تغییره میتونی علایقت رو دنبال کنی تو اینترنت راجع به رشته ها سرچ ...

شهرمون كتاب فروشي نداره چندتا كتاب بهم معرفي كردن نميدونم چطوري از نت سفارش بدم ؟

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2738

اول از همه اینوبدون هر مدلی باشی توبهترینی چون خداموقع آفرینشت ب خودش آفرین گفته.

سعی کن همیشه موهای صورتت اصلاح کرده باشه،موهات بلند ودخترونه.

توخونه لباسایی ک مختص دختراست بپوش مث دامن،پیرهن،تاب،شلوارک و...

ازرنگای صورتی،قرمز،زردجیغ زیاد استفاده کن

بیرون ک میری کیفتو روی ساعد دستت بنداز،موقع نشستن پاهاتوکنارهم جفت کن

آرایش ملایم وشیک داشته باش

خیلی روی صحبت کردنت کارکن،آروم،وظریف،از اصلاحای پسرونه و کوچه بازاری استفاده نکن

ی عطر خیلی خوشبوانتخاب کن وهمیشه اونوبزن وتغییرش نده ک همه تو روبااین بو بشناسن،نیازی نیست گرون باشه همین عطرای گرمی ب اسمای ورنال،ایفوریا،و... بوهاشون عالین

برای ادامه تحصیلتم اول از همه باید بدونی ب چ رشته ای علاقه داری،انتخابش کن و درموردش کامل تحقیق کن و مزایا و معایبش و بازارکارشو بسنج

از زیورآلات فانتزی و دخترونه و عروسکی زیاد استفاده کن

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

اگه بازار کار برات مهمه، مهندسی کامپیوتر بخون.یا مدیریت.من خودم چون رشته م مهندسیه میتونم راجع ب مهندسی راهنماییت کنم عزیزم. اگه هدفت اپلایه،که مهندسی برق فوق العاده س.ولی اگه هدفت موندنه و همینجا میخوای وارد بازار کار بشی مهندسی کامپیوتر عالیه.از ترم دوم براش کار هست.البته اگه درمورد مقطع کارشناسی سوال پرسیدید.در غیر این صورت بستگی ب رشته ی مقطع کارشناسیتون داره که از طریق گرایش ها رشته تونو انتخاب کنید‌ و ادامه تحصیل بدید ارشد یا دکتری رو

و خدایی که به شدت کافیست...
منم مثل شما ۴ تا برادر دارم و همسن هام پسر بودن،ببین اول بگو پول داری یا نمیتونی هزینه کنی،؟چون به خ ...

تو هزينه متوسطم ميتونم يكم طلامو بفروشم براي كلاس رفتن و اينا البته 

آره دانشگاه رفتم رشته حسابداري ولي معدلم خيلي پايينه 

نميدونم تغيير رشته بدم يا دوباره همينو بخونم اصلا نميدونم چون ميخوام سركار برم قبلا سركار ميرفتم قبل از به دنيا اومدن پسرم 

تنها كاري كه فكر كنم مهارت دارم و ازش سير نميشم آشپزيه و هميشه دلم ميخواست كافه قنادي داشته باشم ولي الان يه دفعه تو شهرمون خيلي خيلي زياد شده 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
شهرمون كتاب فروشي نداره چندتا كتاب بهم معرفي كردن نميدونم چطوري از نت سفارش بدم ؟

عزیزم کتابفروشیای آنلاین زیادن مثل شهر کتاب ولی من تا حالا ازش نخریدم . تو گوگل بزن خرید کتاب یا کتابفروشی آنلاین سایتا میان 

دیجی کالا هم کتاب داره

اگه بازار کار برات مهمه، مهندسی کامپیوتر بخون.یا مدیریت.من خودم چون رشته م مهندسیه میتونم راجع ب مهن ...

رشته دبيرستانم رياضي فيزيكه 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2706