2737
2734
عنوان

ميخوام تغيير كنم و عوض بشم .... اگه ميتونيد لطفا كمكم كنيد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2995 بازدید | 37 پست
عزیزم مارک باز نمیگم باش اما هرچیزی رو کم بخر و خوب بخر مثلا لوازم آرایش کرم پودر آرت دکو خوبه، لباس ...

تمام لوازم آرايشم واقعا ماركه الان البته اگه تموم بشه ديگه نميتونم از اينا بخرم چون ديور مك وشنل خريدم و براي موقعيه كه خودم سركار بودم و همسرم چندتا شغل داشت ولي الان خودم بيكارم و همسرمم فقط يه شغل غير ثابت داره و خيلي شرايط مون سخت شده براي همين الان يكم خسيس شده چون بچه هم داريم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
تمام لوازم آرايشم واقعا ماركه الان البته اگه تموم بشه ديگه نميتونم از اينا بخرم چون ديور مك وشنل خري ...

همونا. رو استفاده کن، از نت فیلم خودآرایی بگیر ... تنبلی نکن عزیزجان، ما که نمیتونیم بهت برسیم فقط راهنمایی میکنیم انجامش با خودته،همین کارهای ساده اس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همونا. رو استفاده کن، از نت فیلم خودآرایی بگیر ... تنبلی نکن عزیزجان، ما که نمیتونیم بهت برسیم فقط ر ...

چشم خيييلي ممنون ازتون 🌹♥️

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
خب مهندسی برات بهترین گزینه س.میتونی سال دیگه کنکور شرکت کنی. من یه نذری دارم به خیلی ها رایگان حاضر ...

برنامه درسی؟؟؟؟

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵
2728

عزیزم ببین به چی علاقه داری یا با ی مشاور صحبت کن واسه ادامه تحصیلات بعدم فرم لباس پوشیدن خیلی تو رفتار موثره طرز صحبت کردن دخترا با ناز صحبت میکنند میتونی ی سری کلاس بری مثل خود ارایی کلاسهای هنری زبان در کل سعی کن ی مقدار شیطنت تو رفتارت باشه

رشته تجربی چطور؟؟؟

بله تجربی و ریاضی... البته مشروط ب اینکه اون شخص عالی باشه از نظر انگیزه و انرژی.چون من هم انرژی میذارم.دوس ندارم انعکاس انرژی ای که میذارمو نبینم. 

و خدایی که به شدت کافیست...
2738