2737
2739
عنوان

چجوری خودم رو به جاری برسونم🙄🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 90 پست
بچه شیر میدم نمیشه اینقدر از خودم بدم امده اصلا خجالت میکشم تو جمع باشم

نگو تو رو خدا برنج ونون وتا جای ممکن محدود کن چیپس پفک بستنی،کلوچه وهله هوله رو فراموش کن،پیاده روی ،طناب،رقص،پروانه ،ورزش ،اینا رو تو خونه انجام بده ببین چقدر زندگیت عوض میشه😍

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
لباس شیک ناخن کاشت موی مرتب چهره با ارایش😊

متاسفانه چون همیشه ساده بودم الان بخوام اینکارو کنم حس میکنم ضایع میشم،شنیدم که  این خانم اهل آرایش هم هست حس میکنم پیش همه جلب توجه میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من به پروتیین گاوی حساسیت داره دقیقا مشکلم از همین جا شروع شد هیچی جز من نمیتونست بخوره منم شیرم فقط با برنج و نون زیاد میشد دخترم هم لاغره هر کی میرسید به من میگفت بخور بزار این بچه یکم جون بگیره نتیجه این شد که من شدم ۹۳ کیلو حتی تو بارداری هم ۱۳ کیلو اضافه کرده بودم سر دوهفته ۱۳ کیلو کم شد ولی از بعد اون به خاطر شیر دهی هی چاق شدم

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 
2731
متاسفانه چون همیشه ساده بودم الان بخوام اینکارو کنم حس میکنم ضایع میشم،شنیدم که  این خانم اهل آ ...

آرایش ملایم زیاد جلب توجه نمیکنه، من همیشه آرایشم ملایمه، تو خونه، مهمونی، بازار و خیابون، عروسی

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰

باورتون میشه اصلا ماه به ماه هم یاد جاریام نمیوفتم😊هر کسی زندگی خودشو داره،البته ترجیح میدم دوروبریام ،خوشگل باهوش ومودب باشن تا بیفرهنگ وبیفکر😊یه جاری خوشگل ومحبوب خیلی بهتر از یه جاری بی ادب وخاله زنکه😏

مثل جاری من😑😑تافهمیده بود قراره من بشم جاریش کلی تغییربه خودش داده بود تا۲سال پیش زیر دامنش شلوارمیپوشید با تونیک 😒😒😒اصن بخودش نمیرسید کلا شلخته بود الانم هستاولی نه مث اونموقع 

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
2740

من جاری دومی هستم اول ک وارد خانواده شدم جاریم‌مثل مادر شوهرم بود کاراش ازش پرسیدم چرا بااینکه سنش از من کمتره گفت اینجوری بهتره ادم راحت تره .کم کم حسادتا شروع شد من بی تفاوت بودم از رژیم شروع شد رسید ب سبک لباس پوشیدن بعدش رسید ب ارایش کسی ک اصلا لوازم ارایشیاش داغون بودنا بعدش مثلا دید من اتو مو میکشم رفت بهترین مارکو خرید اومد باهام دوست شد ایده های دکوراسیون خونه رو از زیر زبونم کشید دیدم اوفف چکرده با خونش بعد دیدم نه بابا این تغییر کرده فهمیدم گونه و لباشو ژل زده خلاصه الان ایندفعه دیدم ی چی میگم ی چی میشنویا ی جوری خودشو گرفته بودا 

چجوری؟از اول ساده بودم الان تغییر کنم یهو فک نکنن حسادت کردم.فردا مخوان برم مانتو جدید بخرم

برو سراغ خودت نه لباسات ،برو سراغ دستات برو سراغ موهات 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
دختر من به پروتیین گاوی حساسیت داره دقیقا مشکلم از همین جا شروع شد هیچی جز من نمیتونست بخوره منم شیر ...

عزیزم عیبی نداره تو میوه بخور پروتعین وگوشت بخور سبزیجات حتما بخور،ولی مطمعن باش برنج وروغن وهله هوله بدتر شیرتو بی کیفیت میکنه وهیچ خاصیتم برات نداره پس بزارشون کنار 

وقتاییم که دختر نازت خابه آهنگ بزار برقص تو خونه پیاده روی کن وورزش کن

مثل جاری من😑😑تافهمیده بود قراره من بشم جاریش کلی تغییربه خودش داده بود تا۲سال پیش زیر دامنش شلوارم ...

وای گلم من اوضاع اونقدرام وخیم نیست فقط چهره جاریم خیلی خوشگله و چهره من معمولی همین

عزیزم عیبی نداره تو میوه بخور پروتعین وگوشت بخور سبزیجات حتما بخور،ولی مطمعن باش برنج وروغن وهله هول ...

از اول اردیبهشت شروع کردم فقط ۴ کیلو کم کردم امیدوارم تو این یک ماه بیشتر کم کنم 

اگه شیر نمیدادم قرص لاغری میخوردم

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 
2706