2733
2739
عنوان

چجوری خودم رو به جاری برسونم🙄🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم صمیمی ترین دوست شوهرم که از برادر بهش نزدیکتره عقد کرده یکماه دیگه هم عروسیشه خیلی ناراحتم چون من چاقم زن اون خیلی لاغره هیکلش پمثل دخار بچه هاس مطمعنم چاقی پن خیلی بیشتر به چشم میاد

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 

با موشك خودتو بهش برسون. تازه ازش جلوهم ميوفتي

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2731
2738

استارتر جان دست بالای دست بسیاره،هرکس زیبایی خاص خودشو داره مسلما شماهم برتری ها و زیبایی هایی داری که جاریت نداره؛حسادت رو ازخودت دور کن،جدا ازبحث جاریت شما یک خانوم هستی وهمیشه باید به خودت برسی،بدون توجه به جاریت وظاهرش به خودت برس وهرروز سعی کن بهتر از روز قبل باشی موفق باشی عزیزم

خو لاغر شو تا اعتماد به نفست بیشتر شه

بچه شیر میدم نمیشه اینقدر از خودم بدم امده اصلا خجالت میکشم تو جمع باشم

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 

ببین عزیزم تو همینی ک هستی..همین ک بخاطر اون خودت رو گم نکنی و نخای تغییر کنی نشون دهنده اعتماد ب نفسته بجاش بیشتر ب شوهرت محبت کن خودت نتیجش میبینی...اونم اولشه همیشه وقتی ی فرد تازه وارد خانواده میشه توجه بهش زیاده انقدر عادی بشه ک فکرش هم نکنی...البته ک باید ب خودت برسی ولی آدم باید روحش زیبا باش

مطمینی عادی میشه؟حس میکنم اون همش عزیزتر همه بهش احترام میزارن چون خوشگله

خب عزیز باشه،همه بهش احترام بزارن،خوشگلیشم نوش جونش تو حاشیه نباش تو رو خدا زندگیتو بکن

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
مطمینی عادی میشه؟حس میکنم اون همش عزیزتر همه بهش احترام میزارن چون خوشگله

اره بابا چندماه تازس براشون بعد عادی میشه، شماهم سعی کن همینی که هستی باشی فقط عیب هاتو برطرف کنی مثلا اگه چاقی رژیم بگیر ب پوستت برس شیک و مرتب باش

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
2706