2733
2739
عنوان

بهشت زیر پای هر مادری نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 1842 بازدید | 73 پست

ولی بهشت واقعا زیرپای مادر من هست چون برای من به معنای واقعی مادر بود خواهر بود همدم بود

روحت شاد مادرمهربوونم .

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
نکن این کارو هیچ وقت دیگه ازت خواهش میکنم بچه ها خیلی اذیت میشن تا همیشه قلبشون زخم میمونه حتی اگه ...

چشم عزیزم واقعا سعی میکنم آخه میدونی خود بچه ها هم گاهی اوقات از دست باباشون عاصی میشن.شوهرم مارو دوست داره ولی کلا خیلی رو مخه اعصاب خورد میکنه واقعا یه وقتایی دست خودم نیست ولی از یه طرفم وقتایی که آرومم بخدا خیلی بهش احترام میزارم یه جوری رفتار میکنم که بچه ها بدونن اون نفر اول خونس

😎😎😎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ن استارترحرف شما  اصلااا  درست نیس ما انسانیم خسته میشبم بلاخره ما ادمیم بلاخره اشتباه م ...

مادری که همیشه اینطور باشه چی؟برای اون درسته؟

مادری که بچه اش رو تخت بیمارستان باشه و عین خیالش نباشه چی؟برای اون درسته؟

مادری که دختر جوونش رو فدای هر چیزی کنه چی؟برای اون درسته؟

منم  هیچوقت نتونستم این جملرو قبول کنم مادر منم تقریبا بیشتر این خصوصیاتی ک گفتیو داره من از بچ ...

نترس

بدي هاروبنويس ومرتب چك كن كه دچارشون نشي

ميدوني چراميگم؟چون به يكي كه زيادفكركني يابخواي شبيهش نشي ناخواسته ميشي

نميترسونمت ولي مراقب باش من سراين موضوع واقعاحالم بده 

2742
مادری که همیشه اینطور باشه چی؟برای اون درسته؟ مادری که بچه اش رو تخت بیمارستان باشه و عین خیالش نبا ...

ن . مادرا گاهی اشتباه میکنن گاهی دادمیزنن گاهی قهرمیکنن  ولی نه همیشه

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻 و مادری که از ترس بی شوهر موندن بچه هاشو زیر دست پدر نالایق بزرگ میکنه  م ...

اینایی ک میگی منم 😔😔

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
منم  هیچوقت نتونستم این جملرو قبول کنم مادر منم تقریبا بیشتر این خصوصیاتی ک گفتیو داره من از بچ ...

همه ی حرفاتو با تک تک وجودم میفهممشون چون زندگیشون کردم

تو مادر خوبی میشی تو مادر خیلی خوبی میشی

من هروقتی بخوام کسی رو قضاوت کنم میشینم مثل دوران مدرسه روی برگه مینویسم خوبها و بدها بعد میام خوبیها و بدیهای طرف رو مینویسم بعد اونموقع قضاوت میکنم البته این نوع قضاوت برای قضاوت کردن رفتار اون شخص با خودم هست 

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2738
ولی بهشت واقعا زیرپای مادر من هست چون برای من به معنای واقعی مادر بود خواهر بود همدم بود روحت شاد م ...

روحشون شاد عزیزم🌹تو خوشبخت بودی

من نبودم

برام دعا کن خدا ازدواج و زندگی آیندمو پر از خیر رقم بزنه

مادری که همیشه اینطور باشه چی؟برای اون درسته؟ مادری که بچه اش رو تخت بیمارستان باشه و عین خیالش نبا ...

حق داری والا مادر خود منم یه چنتا از این موردایی که گفتی رو داره و یکی دیگه که نگفتی فرق گذاشتن بین بچه ها 

😎😎😎
نترس بدي هاروبنويس ومرتب چك كن كه دچارشون نشي ميدوني چراميگم؟چون به يكي كه زيادفكركني يابخواي شبيه ...

من همیشه میگفتم هیچوفت تو زندگی زناشویی مث مادرم نمیشم ولی متاسفانه بیش از حد معمول شبیهش شدم

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
بله درسته ولی خود دخترمم یه وقتایی از کارای باباش خسته میشه به من میگه آخه تو چرا بااین ازدواج کردی. ...

بااين

كارت درسته ولي اين حرفش ازرومنطق نيست چرا؟چون سنش كمه 

چون خسته شده شايدازنبودن محبت بين شماوهمسرت ميگه كاش اينطورنبود

واينكه شايدتنهاس اينطوري ميخوادطرف شماباشه

خودم كشيدم 

لطفابرين مشاوره اگه مشكلي هست توهرسني.

بچه هافرق محبت الكي وواقعي روزودمتوجه ميشن وگرنه ميگفتم جلوشون عالي باشين

2706