2733
2734
عنوان

بهشت زیر پای هر مادری نیست...

1837 بازدید | 73 پست

مادری که از کودکی تو خونه همیشه باعث زجر و ناراحتی و ناآرومی خانواده ش باشه !

مادری که بخاطر نق نق های بچه ش داد و فریاد کنه و بچه رو بیشتر بترسونه !!

مادری که میتونه بچه ۶ ماهه شو بذاره بره خونه پدرش قهر !!

مادری که بخاطر زجر و رنج هایی که همسر و خانواده ش بهش میدن و اون تموم اون زجرها و عصبانیت ها رو فرزندانش خالی می کنه !! 

مادری که بچه هاشو تا حد بیهوش شدن و کبودی بدنشون کتک میزنه!! 

مادری که پیش فامیل و غریبه و آشنا و معلمان و همکلاسی ها بچه شو تحقیر میکنه و به بچه ش بی حرمتی میکنه!!

مادری که وقتی غذا درست میکنه اونقدر داد و فریاد کنه و هزار کفر تو اون غذا بگه و حروم کنه!!

مادری که با زخم زبون و طعنه ها و حرفاش قلب شوهر و بچه هاشو بسوزونه و تحقیرشون کنه!!

مادری که بخاطر پول زندگی رو به جهنم تبدیل میکنه و آرامش خانواده شو ازشون میگیره!!

مادری که هیچوقت هیچوقت حاضر به کوتاه اومدن تو هر بحث و دعوایی نشده!!

مادری که جلوی بچه هاش پدرشون رو نفرین و ناسزا میگه و به پدرشون تهمت میزنه و با تهمت ها و نفریناش قلب و روح بچه هاشو به آتیش میکشونه!!

مادری که هر کلمه زشت و هر بی حرمتی و فحش و ناسزایی که از دهنش دربیاد به بچه هاش میگه!!

مادری که تو خونه با بچه ها و شوهرش مثل ماتم زده هاست و بیرون از خونه پیش بستگان و بچه های خواهر و برادرش شوخ و مهربون و خوش خنده!!

مادری که شوهر و بچه هاشو با هر کس و ناکسی مقایسه میکنه!!

مادری که تا حد به جنون رسیدن بچه هاش خوار و ذلیلشون میکنه!!م

مادری که به علایق و اعتقادات بچه هاش بی حرمتی میکنه!!

مادری که برا مهمانی و مسافرت رفتن باید طبق دلخواه خودش عمل کنه و حرف فقط حرف خودش باشه!!

مادری که هیچوقت پشتوانه و حامی بچه هاش در برابر حرفای کثیف دیگران نبود !!

مادری که با وجود اینکه بچه هاش کوچکترین خیانت و پنهون کاری نداشتن و حجب و حیاشونو همیشه حفظ کردند اما تهمت و توهین میکنه بهشون!!

مادری که هیچوقت آرامش و آسایش خانواده و آینده بچه هاش براش مهم نیست!!

مادری که زندگی رو به کابوس تبدیل کرده !! و .... و ....

بهشت میتونه زیر پای همچین مادرایی باشه!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مادرم به بچه ام گفتم این تفکر بهشت زیر پای مادره مزخرفه چرا باید بهشت زیر پای من باشه من بدنیات اوردم از بزرگ کردنت لذت بردم بهم مدیون نیستی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731

وای...

من بچه ندارم ولی همین چند دقیقه پیش خیلی بد با خواهرم صحبت کردم دعواش کردم و تحقیرش کردم عذاب وجدان دادی

چیکار کنم حالا

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2738

شوهر خواهرم  یکی و داره ب اسم مادر  فقط اسمش و یدک میکشه  خدااا هزاربار لعنتش کنه  انقدر ک پست و منفوره

حرفت  هزاران بار لایک  استارتر

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
نیست! به خدا شکایت میکنم اگه عدالتی که خودش قول داده بود رو رعایت نکنه بهشت زیر پای هر مادری نیست

عزیزم اون جمله کلیه

مطمئن باش هرکاری که ادم تو این دنیا میکنه چه خوب چه بد سزاشو میبینه

نیست! به خدا شکایت میکنم اگه عدالتی که خودش قول داده بود رو رعایت نکنه بهشت زیر پای هر مادری نیست

معلومه ک نیست

بعصبا ب لعنت خداهم  نمیرزن

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

اصلا زیر پای مادرا هیچی نیست  وظیفه مادر مراقبت از بچه است سعی کن بدون وابستگی عاطفی زندگیتو بکنی احساس ادای دین نکن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706