2737
2739
عنوان

بهشت زیر پای هر مادری نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 1837 بازدید | 73 پست
روحشون شاد عزیزم🌹تو خوشبخت بودی من نبودم برام دعا کن خدا ازدواج و زندگی آیندمو پر از خیر رقم بزنه

ان شالله.توکلت بخدا باشه

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
حق داری والا مادر خود منم یه چنتا از این موردایی که گفتی رو داره و یکی دیگه که نگفتی فرق گذاشتن بین ...

آره اینم طعمش رو هر روز میچشم 

چه قدر دلم امشب برای خودم سوخت من تک و تنها بودم همیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه ی حرفاتو با تک تک وجودم میفهممشون چون زندگیشون کردم تو مادر خوبی میشی تو مادر خیلی خوبی میشی

من همیشه ارزو داشتم مامانم بغلم کنه شخصیتم جوریه ک مث پسرا بار اومدم چون بابام بیشتر از مادرم بهم محبت میکرد ولی الان ک بیستو دو سالمه انوز وقتی میبینم ک مادری دخترشو بوس میکنه ب شدت حسادت میکنم این تنها چیزیه ک تو زندگیم باعث حسادتم میشه من سعی میکنم جداقل همیشه بچمو بغل کنمو ببوسمش

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
خوشبختي بچه مون خوشحالي ماست بهتره جاي افكارمنفي ببوسيمشون فردابه بهانه اي خوشحالشون كنيم قدرشونو ...

میخوام یه مادر خوب باشم

از همین الان حتی مراقب سلامتیم هستم که بچه ام هم سالم و سلامت باشه

هیچ وقت نمیذارم دردای منو بکشه

زندگیمون اونقدر پر از عشق و گرما باشه که هیچ حسرتی به دلش نمونه

من بشخصه افراد زیادی رو دیدم در اطرافم که مادر هستن ولی بخاطر هوای نفسانی خودشون زندگی حال و آینده ی بچه هاشون رو دارن تباه میکنن

قربوون مامان خودم که تا لحظه ی آخر با حیا و با نحابت چشماشو برای همیشه بست و این دنیای نفسانی رو ترک کرد

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2738
من همیشه ارزو داشتم مامانم بغلم کنه شخصیتم جوریه ک مث پسرا بار اومدم چون بابام بیشتر از مادرم بهم مح ...

من مامانم حتی روز عروسیم که واسه خداحافظی با خونه بابام رفته بودم هم صورتمو نبوسید😔

😎😎😎
من همیشه ارزو داشتم مامانم بغلم کنه شخصیتم جوریه ک مث پسرا بار اومدم چون بابام بیشتر از مادرم بهم مح ...

من همین طور بودم و هستم

دلم میخواست مامانم بغلم کنه و ببوستم

دلم میخواست بیاد کنار تختم بشینه

دلم میخواد یه بار با عشق نگام کنه

از بیرون اومده بود چند روز پیش.رفتم بهش سلام کردم.نگام نکردو سلام کرد

گفتم کاش دلت برام تنگ شده بود مامان نگام میکردی

2706