2733
2739
عنوان

اسامی انواع جن و کار هایی که میکنن😈🥊تاحالا به کدوم یکیشون برخوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10779 بازدید | 146 پست
والا الان این همه اینجا از جن گفتن، خودمم نمیدونم دارم مسخره میکنم یا جدی میگم ولی خیلس چیزا گم و گ ...

منم برام پیش اومده ی چی گم کردم بعدا دقیقا همونجا ک دنبالش میگشتم نبوده پیدا شده

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
امتحان کردی خودت ؟ خدایی دیدیش عکس العملت چی بود؟ تنها بودی عایا

من جرعتشو ندارم ولی دوستان امتحان کردن...

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مره: یكی از پسران ابلیس است و بدان جهت شیطان را ابو مره گویند. (سفینه البحار ماده بلس)لاقیس: او هم‌جنس‌بازی زنان را به زنان آموخت. (سفینه البحار ماده بلس)هفاف: او در صحرا‌ها وسوسه می‌كند.

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2731
خب دیگه این دلایل علمی مسخره واقیتو گاهی پنهان میکنن

نه عزیزم خیلیا در دنیا توهم دارن دلیل کاملا علمی هم داره تصاویری میبینن که ما نمیبینیم یا صداهایی میشنون که ما نمیشنویم یه اسیب مغزی ممکنه باعث همچین واکنشهای بشه مغز ادم دریای اسرار الهیه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من جرعتشو ندارم ولی دوستان امتحان کردن...

بابا بیخیال دوستا شاید دروغ بگن بذا ب خواهرم بگم انجام بده اگ دید خبرشو اینجا براتون میگم

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  

زكتبور: او در بازار‌ها بوده و مردم را به سوگند دروغ و تعریف دروغ كالا و بیهوده‌گویی ترغیب می‌كند.بتر یا (ثبر): او هنگام مصیبت‌ها انسان‌ها را وسوسه می‌كند تا به خود سیلی زده و یقه خود را پاره كرده و بی‌تابی كنند.

2738
بابا بیخیال دوستا شاید دروغ بگن بذا ب خواهرم بگم انجام بده اگ دید خبرشو اینجا براتون میگم

نمیدونم واللااا😨

اولا شوهرم خوابه بچه کوچیک دارم من اگ تصویر ببینم میترسم خخخخخ

باید تو محیط خیلی کم نور نگاه کنی چون ذهنت مبخواد چهره ات رو با یه تصویر قبلی که دیده تطبیق بده کم کم چهره افراد اشنا رو میبینی یا چهره ات رو لرزان میبینی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

اعور: او انسان را به زنا تشویق می‌كند.داسم: وقتی انسان وارد خانه شد و نام خدا را ذکر نکرد ه و سلام نگفت، او را وسوسه می‌كند و بین او و خانواده‌اش شر به پا می‌كند و اگر هنگام غذا خوردن نام خدا را ذكر نكند در غذای او شریك می‌شود.مطرش: او صاحب اخبار دروغ است و انسان را وسوسه می‌كند تا اخباری دروغ وضع كرده و منتشر نماید.

باید تو محیط خیلی کم نور نگاه کنی چون ذهنت مبخواد چهره ات رو با یه تصویر قبلی که دیده تطبیق بده ...

واقااا

2706