2733
2734
عنوان

اگه دختر داشتین اسمشو چی میزاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40457 بازدید | 1046 پست
اینکه میگن صاحبین اسامی زینب زهرا یا فاطمه سختی کس میشن واقعیت داره به نظرتون؟؟

من دخترام زینب و فاطمه هستن،زینب و فاطمه زباد میشناسم والا چنین چیزی ندیدم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرمعقوله.اخه منم شنیدم معنی اسم خیلی روی شخصیت تاثیرداره.بااجازه استارتربچه هاعلیرام قشنگ تره یا ...

علی‌سینا و علی‌یار قشنگتر از علیرامن به نظر من اگه تو این مایه ها دوست داری.  

ملکا😍😍😍

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740

اگراسم رو از اسامی ائمه انتخاب میکنید شان اسم باید حفظ بشه در ضمن اینکه اسم سنگینه چه معنی میده بله فاطمه اسم بزرگیه ولی قرار نیست ازش منفی برداشت بشه یا ازش انرژی منفی بگیریم تعجب میکنم از بعضی دوستان اتفاقا از اسامی مثل زینب و فاطمه ادم ارامش میگیره ولی بازم میگم شان و بزرگی اسم باید حفظ بشه اسامی رو شکسته عنوان نکنیم و از لحاظ مذهبی دختر یا پسرنون رو با سیره اون امام یا معصوم بزرگوار اشنا کنیم و راهی که دین نشون داده رو بهشون راهنمایی کنیم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

من عاشق این اسامی هستم 😍

ارغوان 

ارتمیس 

پانته آ 

اناهیتا

گیسو 

اریانا 💙💙💙💙💙💙💙💙💙

انشالله قسمت بشه یکی از اینارو انتخاب میکنم😍😍😍😍😍

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2706