2737
2734

بچها تروخدا کمکم کنید خسته شدم. من یه خاله دارم شوهرش معتاد بود درستش کردیم ۵۰ سالگی بزور خانواده من کار پیدا کرد افتاد زندان بخاطر بدهیای قبلیش و بازم خانواده من درست کرد و مامانم مخفیانه بهش پول قرض میده و بمن موضوعو دروغ میگه بچها بخدا خیلی ادمای کثیفین همش حساب کتاب خانوادمونو دارن و شوهرخالمم بالای صد بار خواسته بابامو بکوبه زمین یه راهکار بدین یه مشورتی راهنمایی چیزی که بتونم مامانمو قانع کنم بهشون پول نده مجبور شن کار کنن مگه کار عیبه بچشون طلامونو دزدید بازم اب از اب تکون نخورد بخدا وضع ما خوب نیست همیشه هرچی بمن میرسه با کلی عذاب وجدانه که نکنه به خانوادم فشار بیاد و همیشه بهم گوشزد شده و خودمم رعایت میکنم😔 ولی بخدا راضی نیستم کمکی بهشون بشه انقد دلم گرفته بود کلی نفرینشون کردم مطمئنم هیچوقت هیچوقت دیگه اوضاعشون خوب نمیشه آه من همیشه پشت سرشونه.. من چند ساله میام این سایت ولی امشب انقد دلم گرفته بود با گوشیم اومدم ثبت نام کردم تروخدا یکی راهنماییم کنه چیکار کنم 😢

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مامان منم همینجور بود.. خالم پول قرض میکرد نمی‌داد یا اگه میداد  بعد صد سال  یه تومن دوتومن میداد خلاصه پولو چُس میکرد.. دیگه زنگ میزدن گوجه دارین پیاز دارین بچه هاشو میفرستاد میبردن حالا تا برسن خونه ما چن تا مغازه تو راهشون بود.. کلا گُرم میگرفت

مامانت یه خانم بالغه و پول خودشه دخالت نکن بچه

بله ولی تا زمانی که ما خودمون هیچ نیازی به اون پول نداشته باشیم

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

عزیزم شرایط شما سخته ولی بنظرم جای دوری نمیره خواهرشه

هرجور صلاح میدونن بزار کار خودشو بکنن شما یبار بگو اگه فرقی نکرد دیگه باقیش با خدا😊

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2738

خب به مامانت بگو چرا پولي كه ما راضي نيسيم ميدي ب اونا 

همين پولارو خوردن كه وضعشون اينه

چراغي كه به خونه رواست به مسجد حرامه

خدايا خودت فردامونو بساز تو بسازي قشنگتره :)  

هرچقد که شما دخترشی اونم خواهرشه چیکار کنه شوهرش بی عرضه دراومده 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

مامان منم این طور بود .ولی برعکس شما خاله من خیلی خسیس هستش با حقه و کلک از مامان من وسایل میگرفت تا این که دو سال پیش ما سه خواهر باهاش به شدت دعوا کردیم .و کاملا همه چی درست شد.ولی به نظر من هم تو دخالت نکن

مامان منم همینجور بود.. خالم پول قرض میکرد نمی‌داد یا اگه میداد  بعد صد سال  یه تومن دوتوم ...

خیلی سخته بخدا اگه هییچ بدیی بهمون نکرده بودن انقد عذاب نمیکشیدم فقط جاهایی که به پول ربطی نداشته باما خوب بودن البته نه کامل بقیه جاها سعی داشتن مارو بکوبن 

2706