2733
2734
عنوان

بدم میاد مامانم به خالم پول قرض میده و پس نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 45 پست
چی میخاستی ک برات نخریدن

برام همه چی خریدن ولی خودم کلی پیش خودم فکر میکنم که نکنه خواسته من زیادیه موضوع چیز دیگست من میگم به کسی که بهت صد بار بدی میکنه باید کمک کنی تا جایی که از بچت بزنی بدی به اون؟

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
هرچقد که شما دخترشی اونم خواهرشه چیکار کنه شوهرش بی عرضه دراومده 

آدم در قبال بچش مسئوله اما در قبال خواهر برادرش نه. بچشو خودش به این دنیا آورده و اول باید اونو تامین کنه. بعد از ازدواج اولویت اول آدم همسر و فرزندانشه نه خواهر برادر و حتی پدرمادرش

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته پول خودشه وبالغن ولی بنظرم این کار باعث شده ک دیگع هرچی مشکلات دارن خانواده ایشون درست کنه میگه خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

بعدم خودشون در اولویت هستن

شاید شما حق داشته باشین ولی مادرت هم دلش میسوزه واسه خواهرش. نمیدونم خواهر داری یا نه اگه ببینی سختی ...

بخدا منم از سنگ نیستم ولی یه بار دو بار اونم وقتی که بهت بدی نکرده باشن صدبار شوهرش پول بابامو بالا کشید بازاری بود پول صاحب کارشو خورد از بابام پول زیاد گرفت گفت دارم سرمایه گذاری میکنم ولی داشت کار خودشو درست میکرد و اون پولم هیچوقت پس نداد

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2731
خب به مامانت بگو چرا پولي كه ما راضي نيسيم ميدي ب اونا  همين پولارو خوردن كه وضعشون اينه چراغ ...

صد بار بهش گفتم حتی فقط من نیستم بابام و خواهرمم راضی نیستن ولی فقط باعث شد موضوعو یه جور دیگه بگه که ناراحت نشیم

2740
هرچقد که شما دخترشی اونم خواهرشه چیکار کنه شوهرش بی عرضه دراومده 

ما باید جور شوهرشو بکشیم؟ اشتباه از مامانمه چون اگه کمک نکنه شوهرش مجبور میشه بره کارگری کنه 

آدم در قبال بچش مسئوله اما در قبال خواهر برادرش نه. بچشو خودش به این دنیا آورده و اول باید اونو تامی ...

محبت هرکسی فرق داره درسته بچمو گرسنه نگه نمیدارم ها ولی بردارم و خواهرم نیاز داشته باشن طلامو میفروشم فرش خونمو میفروشم میدم ....خلاصه انسان ها فرق دارن 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
همین دیگه اینکار مامانتون باعث شده شده فک کنه ک پول دارین شما 

تمااام ریز و درشت حساب کتابامونو داره میدونی از چی میسوزم موقع دانشگاه من خواهرم ازدواج کرد و مامانم گفت بخون دولتی قبول شی میبینی که وضعیتو 

خیلی سخته بخدا اگه هییچ بدیی بهمون نکرده بودن انقد عذاب نمیکشیدم فقط جاهایی که به پول ربطی نداشته با ...

حس تو به خاله تمثل حس مادرت نیست مادرت وخاله ت هم خونن و هر چیزی که تو در مورد خاله ت میگی مادرتم میدونه  اما مادرت یه خواهره که دلش میسوز ه برا خواهرش  مادرتو درک کن خاله ت هر چی باشه خواهر مادرته گناه داره 

محبت هرکسی فرق داره درسته بچمو گرسنه نگه نمیدارم ها ولی بردارم و خواهرم نیاز داشته باشن طلامو میفروش ...

در صورتی که بچتون واقعا نیازی به اون نداشته باشه درسته؟ من که مخالفش نیستم 

محبت هرکسی فرق داره درسته بچمو گرسنه نگه نمیدارم ها ولی بردارم و خواهرم نیاز داشته باشن طلامو میفروش ...

برای خواهر برادری که ارزششو داشته باشه و سرت کلاه نذارن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

خوب بره کارگری پدر توهم ادمه زندگی داره حالا اگه بابات پول میداد به خواهرش شاید مامانت خیلی عصبی میشد میگفت از گلوی من میزنه میده بع اون پدرت چقدر خوبه که چیزی نمیگه مامانت اگه خدایی نکرده مشکلی براش پیش بیاد خواهرش دستش و میگیره به نظرت 

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁