2737
2734
عنوان

بدم میاد مامانم به خالم پول قرض میده و پس نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 45 پست
اینجور فامیلا تف سر بالان دیگه آدم باید تحمل کنه وقتی مادرت تمایل با رفتامد و کمک داره. میان خونتون ...

چی بگم والا فقط طلا برنداشته از بچگیم همیشه فکر میکردم وقتی مهمون میاد چون من بی حواسم وسایلی ک جدید خریدم و دوس دارم گم میشن! نگو اون برمیداشته حتی موبایلمم دزدید ولی همون شب که فهمیدم ی دعوای خانوادگی پیش اومد که به خانواده من ربط نداشت و چاره ای نداشتم جز اینکه برم بگم اشکال نداره بیا اینم خطت که تو گوشیم بود و بابامم غر میزنه با من و خواهرم اوایل که اصلااااا مامانم قبول نداشت از گوشی و طلا به بعد دیگه خودشم میگه دستش کجه ولی دیگه چیکار کنیم نمیشه قطع رابطه کرد چون مامانم صلح طلبه و مجبورم کشیک ۲۴ ساعته بدم وقتی میان خونمون دوبار طلا دزدید دومیشو پیدا نکردیم از خونشون ب مامانشم گفتیم ناراحت شد.... یکی از خالهام از سوئد اومد طلاهاشو تو یه کیسه گذاشته بود همه طلاهاشو اورده بود ک بندازه بالای ۳۰ میلیون پولش بود ولی دم رفتن غیب شد از خونه همونا! و خالم وقتی برگشت فهمید ک نیستن کلی فرودگاهو گشتیم و الان که یه سال میگذره دیدم دست دخترخالم یه ساعت ۷۰۰ تومنیه ( اونا کل حقوق خانوادشون ۶۰۰ تومنه و حتی بعضی ماها ۹۰ تومن حقوق گرفتن!) بمن گفت پولامو جمع کردم گرفتم ولی مامانم نمیدونه ۷۰۰ تومنه! منم فقط ب فکر اون طلاها افتادم که ذره ذره داره آبشون میکنه و به مامانم گفتم ولی بازم نمیشه کاری کرد

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂