2733
2734
عنوان

بدم میاد مامانم به خالم پول قرض میده و پس نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 45 پست
برای خواهر برادری که ارزششو داشته باشه و سرت کلاه نذارن

اونا کلاه بردار به معنای واقعین. بچشون ویایلامونو برمیداره طلا موبایل همه چی شوهرشم اینجور بی عرضه بلانسبت شوهرای شما و چشمش به جیب ما باشه و همش تو فکر این باشه که بابامو اذیت کنه

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببین ب مامانت اگه حرف از خالت شدیا بحث مشکل مالی شد با دعوا و اینا نه بگو خدایی اگه پولایی ک ب اونا دادی تا الان جمع میکردی ی عالمه بود تازه میزاشتی بانک سود میگرفتی

خوب بره کارگری پدر توهم ادمه زندگی داره حالا اگه بابات پول میداد به خواهرش شاید مامانت خیلی عصبی میش ...

اره خب در حد توان دستشو میگیره و کم نمیزاره از محبت بیشتر حرصم بخاطر شوهر و بچهاشه و البته خالمم بی تقصیر نیست. بابام پاهاش واریس شدید داره کل ساق پاش بنفش شده رگاش زده بیرون ولی بازم کار میکنه و من میبینم و فقط میسوزم

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2731
خب ببین ب مامانت اگه حرف از خالت شدیا بحث مشکل مالی شد با دعوا و اینا نه بگو خدایی اگه پولایی ک ب او ...

اوووه از این حرفا گذشته کاش درست میشد... وقتی با مامانم اروم حرف میزدم جلوی بابام گفت وقتی شوهر ادم محرم راز نباشه همین میشه دیگه

بفرستینش خیاطی  یاد بگیره یا فرش بباف یا کاری یاد بگیره اینطور  پول میاد دستش   مادرت ...

از سنش گذشته و عرضه نداره میدونی انقد بی پولی و جبرانش از راه مفتی رو کشیده که نمیره کار کنه کل حرف منم همینه که بره کار کنه حتی غیرمستقیم ب مامانمم گفتم که بهش بگه کلیم خوشحال شدن ولی کو عمل؟

حس تو به خاله تمثل حس مادرت نیست مادرت وخاله ت هم خونن و هر چیزی که تو در مورد خاله ت میگی مادرتم می ...

ای کاش میگنجید کارایی که با ما میکنن چه لفظی چه ضرر مالیو بهتون بگم😔 مامانمم درسته میدونه ولی اخه یه بار یه قدم بخاطر ما برداشت که بگه نه این پول مال بچمه فقط همین یه بارو بهشون پول ندم؟ ۲۰ ساله دارن پول میدن بهشون 

خاله شون خودش بره كار كنه جاي اينكه سربار خاهرش بشه!

واقعااا گل گفتی ❤

2740
مامان منم این طور بود .ولی برعکس شما خاله من خیلی خسیس هستش با حقه و کلک از مامان من وسایل میگرفت تا ...

مرسی عزیزم❤❤

آدم در قبال بچش مسئوله اما در قبال خواهر برادرش نه. بچشو خودش به این دنیا آورده و اول باید اونو تامی ...

عزیزم ❤❤❤❤❤❤❤ مرسی که حرف دلمو زدی

درسته پول خودشه وبالغن ولی بنظرم این کار باعث شده ک دیگع هرچی مشکلات دارن خانواده ایشون درست کنه میگ ...

❤❤❤❤

برام همه چی خریدن ولی خودم کلی پیش خودم فکر میکنم که نکنه خواسته من زیادیه موضوع چیز دیگست من میگم ب ...

خب میگی ک کمبودی نداری .کو تا با عرص معذرت فکر خام شما ب فکر مادرت برسه. مادرتو با گوشت و استخوان درک میکنم شما هم بدرک میرسی ولی ی خورده سردی و گرمی زندگی رو بفهمیی بعد

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
خب میگی ک کمبودی نداری .کو تا با عرص معذرت فکر خام شما ب فکر مادرت برسه. مادرتو با گوشت و استخوان در ...

کمبودی ندارم ولی زحمتای بابامو میبینم دلم اتیش میگیره شوهرخالم سالمه ولی بابای من رگای پاش زده بیرون واریس شدید داره شب تا صبح از درد ناله میکنه معدش خونریزیم کرده ولی کار میکنه. شوهر خالم تا سن ۵۰ سالگی کار نکرد جورشو ما کشیدیم الانم که کار میکنه پیش بابام داره همش اذیت میکنه و به خودش زحمت نمیده سه روز بیکاری تو هفتشو کار کنه. دوست بابام ۶۰ میلیون بدهیشو داد ک از زندان بیاد بیرون و ازش سفته گرفت ک ماهیانه از حقوقش کم بشه و فرار نکنه.. شوهرخاله زرنگ منم نمیدونست میخواست ب یه بهونه از اون محل کار استعفا بده که اون ۶۰ میلیونم پیچیده بشه نمیدونم دیگه چطور بگم که متوجه شین. وضع ما متوسطه ولی وقتی مثلا یه چیز گرون میخوام با کلی عذاب وجدان میگیرم و یه مقدار پولشو خودم میدم که بهشون فشار نیاد اونوقت ادمای مفت خوری مثل این( بلانسبت) بیان مثل عابر بانک ازمون پول بگیرن؟ پولی که با زحمت بدست اوردن بابا و مامانم

اونا کلاه بردار به معنای واقعین. بچشون ویایلامونو برمیداره طلا موبایل همه چی شوهرشم اینجور بی عرضه ب ...

اینجور فامیلا تف سر بالان دیگه آدم باید تحمل کنه وقتی مادرت تمایل با رفتامد و کمک داره. میان خونتون مراقب وسایلتون باشید. چیزی گم شد مطمئن بودی کار اونه به روشون بیار و به خالت بگو دیدم که برداشت لطفا بگو پس بیاره. 

بابات چرا این همه بلا سرش اومده همچنان میذاره مامانت این کارارو کنه؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706