2737
2734
عنوان

شوهرم ب من میگ ولگرد.😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 66 پست
شما از کجا میدونی دلش شوهرش میخواسته؟؟شاید تحت فشار ازدواج کرده یا زوری..    

حتما شاهد عقدمون بوده😂😂😂😂

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چشم بازار کور کردی با این شوهرت. چرا آخه اینقدر زود ازدواج کردی با یه معتاد دوتا بچه هم که سریع آوردی واقعا از یه معتاد چه انتظاری داری مهر و محبت وعشق 

کاش یاد میگرفتم دستم فقط روی زانوی خودم باشد

بعد اگه تو تاپیکای ازدواج با سن کم حرفی بزنیم خانمای زیر 18 سال میخوان خفه مون کنن

عزیزم خدا کمکت کنه😔

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2742
ولی باز خوبه با این شرایط هنوز میخندی 😊😊 البته اگه از اون خنده هایی نباشه ک از گریه غم انگیزتره ، ...

اتفاقا از هموناست،

میدونی بکسی خیلی بده وقتی هیچ کسو نداری بهش تکیه کنی.یا دردل کنی.ن راه پسدارم ن راه پیش

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

چقد ایندفعه از ته دل گفتم امین

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2740
بهد اگه تو تاپیکای ازدواج با سن کم حرفی بزنیم خانمای زیر 18 سال میخوان خفه مون کنن عزیزم خدا کمکت ک ...

دقیقا

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

خدا لعنت کنه خانواده هایی ک پسرشونو میشناسن میدونن بیماری روحی داره ولی باز میرن براش زن بگیرن ک سربراه بشه اخلاقش خوب بشه غافل از اینکه ی دختر بیچاره رو سیاه بخت و افسرده میکنن

2706