2737
2734
عنوان

شوهرم ب من میگ ولگرد.😂😂😂😂

2052 بازدید | 66 پست

تو امضام هم نوشتم.21سالمه و دوتا بچه دارم.چهارسالو نیمه ازدواج کردیم.

اوایل ک شوعرم شکاک بود ب طرز وحشتناکی بددل بود.طوری ک مدرسه میرفتم از7صبح تا 12ظهر قایمکی در مدرسه کشیک میداد و خیلی کارای دیگه.

از وقتی ازدواج کردیم با پدر مادرش زندگی میکنیم.شش ماهه مادرش مرده و من سیاه روز از بابای کثافتش نگهداری میکنم.ومستاجریم و دنبال خونه میگردیم سی خرداد اخرین روز قراردادمونه.اینم بگم ک متادون میخوره.و یواشکی سیگارم میکشه.و حالا من شک دارم ک مواد دیگه ای مثل گل یا چیز دیگ ای بکشه.

و من اصلا از خونه بیرون نمیرم حتی تا سرکوچه.

ختی خونه مامانم.هقتهی یکبار یا چهار پنج روز یبار با ماشین ک پدر شوهرم جلو بشینه میریم مثلا دکتر.ک بایاش رو ویزیت کنن.بعد من با دوتا بچه تو ماشین میشینیم..اینم تفریحات شاد و مفرح من.ضمن این تفریح هی غر میزنه ک شما ماشینم رو خراب میکنید اگ خطی رو ماشینم بیافته چکار کنم.ی اشغال کف ماشین باشه هزارتا کفر میکنه.

الان بهش میگم بیا بریم دنبال خونه بگردیم فردا پس فردا صاحب خونه بیرون می کنه.

بعد  چرت میزد .بلند شد.سرپا بازم چرت میزد،بعد 

الکی میگه شما توخونه باشین من میرم خودم پیاده خونه پیدا میکنم.

بعد ب من میگه تو خسته نمیشی ازین همه ولگردی،.دیگ پیر شدی ازبس تو خیابونا گشتی😂😂😂😂 فک کنید منی ک شش ماه هیچ کس خونم نیومده.و اخرین باری ک مهمونی رفتم یادم نمیاد .و ولگردیم این بوده تو ماشین مثلا بریم تا بانک و ب گردیم ک من حتی پیاده هم نمیشم. بهم بگن ولگرد😐😐😐

مخواستم خودمو معرفی کنم 

من طلا هستم یک عدد ولگرد😂😂😂😂،

البته من ک میدونم رفت مواد بکشه 

ایشالا ک بر نمیگرده مگر خبر مرگش.

بگید امین

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ای کاش شرایط طلاق داشتم و جدا میشدم.

لطفا نگید چرا دوتا بچه اوردی چون اگ بخوام بگم داستانش اندازه س تا شاهنامه طولانی میشع

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
گلم وقتی ۱۴-۱۵ سالکی دلت شوهرت خواست باید فکزشو میکردی یا حداقل یه ذره چشاتو باز میکردی موقع انتخاب

تف ب اون دلم اگ سرسوزنی دلم شوهر خواست.

خدا خواهر و مادرممو نابود کنه ک منو سیاه بخت کردن

عزیزم چقدر شبیه همییم واسه منم بگین امین😭😭😭

امین😂😂😂 تو مشکلت چیه

2706