1265
1292

اره وقتایی که با شوهرم قهر میکنم هم میخام نبینمش هم از دلتنگی میمیرم😕😕😕

زندگیه ماهم شبیه اینترنت ۱۲۸کیلوبایته،اینترنت داریا ولی چیزی باز نمیکنه🤕ماهم زنده هستیم ولی زندگی نمیکنیم

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

۵ سال با یکی دوست بودم حدود ۶ ماه کات بودیم    نمیخاستم ببینمش ولی همش با چشم دنبالش میگشت ...

الانم مامانمو دلم‌نمیخاد ببینمش و برم خونشون ولی دلم تنگه و ی فرصت پیس بیاد دلم میخاد برم ولی جلو خودمو میگیرم

1291
۵ سال با یکی دوست بودم حدود ۶ ماه کات بودیم    نمیخاستم ببینمش ولی همش با چشم دنبالش میگشت ...

دلیل جداییتونو میگی؟البته اگه دوس داشتی

اولین باری که تو وان حموممون دراز کشیدم،لامصب انقد باکلاس بود میخواستم رگمو بزنم!!!  
دلیل جداییتونو میگی؟البته اگه دوس داشتی

با خیلبا جز من دوست بود ک کنار اومده بودم بااین قضیه ولی گیر دادناش ب من نمیزاشت جایی برم دعوا و اینا سر اون ی روز زدم ب سیم اخر گفتم تموم ک تموم دعوامون د ی وضعی ولی تو ی روز تصمیم گرفتم تموم کنم با همه عشقی ک داشتم

همکلاسی دوران دانشگاه

دوتا چشمام دوتا سرباز مغرورن  ***  که مدت هاست از معشوقشون دورن  ***  دوتا سرباز که چندتا زن تنها  ***  توی دلشوره هاشون رخت میشورن  ***  دوتا دستام دوتا چاقوی بی دسته  ***  دوتا قفل بزرگ ِ دست و پا بسته  ***  دوتا پارو دوتا پاروی بی قایق  ***  دوتا کشتی با ده تا لنگره خسته  ***  گلوم خلوت ترین پس کوچه ی بن بست  ***  سرم سرکش ترین فواره ی میدون  ***  یه فنجون قهوه تو غمگین ترین کافه  ***  یه عابر تو خیابونای سرگردون  ***  چشامو بستمو وا کردمو دیدم  ***  یکی از بال ِ بستم آسمون ساخته  ***  یکی بختک شده افتاده رو سینم  ***  یکی از استخونام نردبون ساخته  ***  سرم چندتا کتاب ِ رنگ و رو رفته  ***  یه بالون با طناب ِ از گلو پاره  ***  یه اعدامی که اُمیدش به دنیا نیست  ***  ولی دنیا براش جذابیت داره  ***  نه دنیا از سرم خیلی زیادی بود  ***  نه پیشونی نوشتم بود کم باشم  ***  به هر تقدیر شکلک در نیاوردم  *** فقط میخواستم شکل خودم باشم  ***  گلومو پاره کردم اما این مردم  ***  بهم گفتن که دیوونست ، عاشق نیست  ***  کسی باور نکرد این آدمه بی شکل  ***  به غیر از عشق با چیزی موافق نیست..
با خیلبا جز من دوست بود ک کنار اومده بودم بااین قضیه ولی گیر دادناش ب من نمیزاشت جایی برم دعوا و این ...

کار خوبی کردی😂😂😂😂موفق باشی😘

اولین باری که تو وان حموممون دراز کشیدم،لامصب انقد باکلاس بود میخواستم رگمو بزنم!!!  
1315
ههههههههه الان زنشم😆😆😆😆😆😊😆😆😊😆😊😆😊

🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ای وای دلم😂😂😂😂

🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ای وای دلم😂😂😂😂

همه هنگ بودن

دوست داشتنه دیگه

بی من نمیتونست بی اون نمیتونستم   اون مدت داغون شده بود

1288

یکی از دوستام باعشق ازدواج کرد

باعشق زندگی کرد باعشق مادرشد

همه چیز زندگیش عالی بنظرمیرسید تااینکه چندروز پیش باهم حرف زدیم حالش خوب نبود  میگفت همسرش برای گرفتن ی وام والبته احتیاج شدیدی ک زندگی شون ب اون وام داشته با خانمی ارتباط برقرارکرده ک میتونسته کار اون وامو براش انجام بده

البته ارتباطشون درحدکلامی باقی مونده اما بهم ریخته بود و میگفت هم همسرشو دوست داره هم دیگه تمایلی ب دیدنش نداره

درضمن اون ارتباط تموم شده و همسرش قسم خورده ک هیچ دلیلی بجز اون وام برای اون ارتباط نبوده

بنظرتون چطور میتونم کمکش کنم؟

همه هنگ بودن دوست داشتنه دیگه بی من نمیتونست بی اون نمیتونستم   اون مدت داغون شده بود

خوششششششبخت باشین گلم😘

1280