2733
2734

واسه من خیلی رودش درازه اگه به یه چیزی گیر نده 

شبش روز نمیشه محبت هم داره ولی میخام نباشه محبتی ک بعد از دل ادم درمیاره

میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

مادر شوهر من از مادر شوهرش بدی زیاد دید ، برای همین تصمیم گرفت که عروساش رو اذیت نکنه

خدا بیامرز خوب مادر شوهری بود. اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روحش

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اولین بار که بعد از عقد به صورت خودمونی رفتم خونش شروع کرد پشت جاریها و خانواده شوهرش و دامادها ت ...

هرچی ظالم تر باشی سالم تری.خیلی وقته به این نتیجه رسیدم هرچی ادم بدو بدجنسه داره خیلی خوب زندگی میکنه و پیش میبره

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2742
عین مادرشوهرم قبل اینکه این حرف رو بشنوم همیشه گفتم از گربه ها متنفر ولی سگ رو دوست دارم اسب رو ه ...

اسب نجیبه سگ وفادار.اما گربه بی چشم و رو.ول کن خوبی رو فقط احترام بذار.احترام معنیش این نیست که دور ازجون زد تو سرت سکوت کنی.حرفتو بزن اما در کمال احترام.خوبی رو هم بذار کنار.معمولی باش.والسلام

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

مادرشوهرمنم بد نیس خوبم نیس ولی درکل نباید زیاد رو داد من هر چی بخرم یه ایرادی میگیره مثلن تنیک بپوشم میگه کوتاهه خیلی یا بلنده خیلی یا رنگش خفس یا خیلی روشنه با وجود اینکه سلیقم خوبه و هرکی هرچی تو تنم ببینه ادرس میگیره بره بخره واقعا راس میگم به خدا ولی اون فقط سلیقه ی خودش و دخترش مهمه منم تازگیا یاد گرفتم هرجی میخره میگم یا رنگش بده یا به قیمتش نمیخوره یا خوب نیس نمیاد خلاصه تلافی میکنم البته بودن ناراحتی دعوا اونم خودشو حسابی جمع کرده

مادرشوهرم من 70سالش از روزی که عروسش شدم نشنیدم تا پشت سر کسی حرف یاغیبت یا بدی کسی گفته باشه تاحالاندیدم به کسی کاری داشته باشه همه عروسهاش به چشم دیده به نوهاش کلی محبت میکنه

تو را  من چشم در راه دارم
2740
چرا

خیلی بدی کرد. حتی تو عقد تو. غربت ب من غذا نداد سنگ اندازی تو گرفتن مراسمام چرت و پرت دنبال خانوادم جهیزیم خیلییییییی

کلا زن منفور. و عوضیه من ک ارزو. مرگشو. دارم اخریشم تبریک نگفتن بابت حاملگیم 

فقط دلم میخاد خبر. مرگشو. بشنوم

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

مادرشوهر من از قبل اینکه منو ببینه و بشناسه باهام چپ افتاد و بعد از ازدواج ک حتی توو مراسم عقد و عروسی هم نیومد من خیلی سعی کردم باهاش خوب باشم و بهش خوبی کنم ولی متاسفانه کینه شتری داره بعد از ۱۶سال هنوزم اون دوتا عروس دیگشو ک کلی هم بهش بی احترامی کردن به من ترجیح میده..ظاهرا خودشو جلو بقیه خوب نشون میده ولی فوق العاده باسیاست و فتنه س

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
اسب نجیبه سگ وفادار.اما گربه بی چشم و رو.ول کن خوبی رو فقط احترام بذار.احترام معنیش این نیست که دور ...

الان همین روش رو سالهاس گرفتم سرسنگینم

محترمانه

اجازه دخالت نمیدم

نمیزارم حرمت ها بشکنه

ولی حرف اضافی بزنه اگه تنها باشم که تاحالا نشده جوابش رو میدم اونم محترمانه

اکه تنها نباشم چیزی نمیگم

خیلی بدی کرد. حتی تو عقد تو. غربت ب من غذا نداد سنگ اندازی تو گرفتن مراسمام چرت و پرت دنبال خانوادم ...

دقیقا منم همینه شرایطم..بعد از ۱۲ سال باردار شدم بهم تبریک نگف اما وقتی قرار شد سقط کنم زنگ زد کلی تیکه بارم کرد

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘

یه روز بعد عقدم رفتم خونشون شوهرم اومد دنبالم گفت بیا ناهار خونه ما منم رفتم ناهارم نخورده بودم دیدم مادرشوهرم دراز کشیده رفتم سلام کردم اول گیر داد چرا ساق دست نزدی استینم کمی کوتاه بود بعدم خبری از ناهار نبود رفتم تو اتاق شوهرم جفتمون گشنمون بود هیچی نگفتیم عصر ک از خواب بیدار شدیم دیدم مادرشوهرم نیس نمیدونم کجا رفته بود منم مجبور شدم خودم شام درست کنم واسه پدرشوهروبرادرشوهرا خواهرشوهرمم کاری نمیکرد نگاه فقط

میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
2706