2733
2734
۳۲

بچه ها ببخشید من اینو اشتباه نوشتم😑

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبی کردم واسش از ته دل نبود به اجبار شوهرم بود چون شوهرم خیلی روش حساسه محبت کردم که زندگیم اسیب نبینه ولی اون چیکار کرد

از زبون من دروغ گفت زندگیم شد جهنم از شوهرم کتک خوردم حرفهای رکیک شنیدنم دلسرد شدیم از هم 9ماهه آب خوش از گلومو پایین نرفته چرا چون شوهرم خیلی دوسش داره واون حسابی سواستفاده کرد 

الان قهریم 9ماهه هر روز غصه و ناراحتی فقط بخاطر بچه ها داریم همو تحمل میکنیم اینم از مادرشوهر من که 80 سالشه و دائما مریض حالا شما بگین چجوری من نفرین کنم این آدمو آخه دلم خنک نمیشه زندگیم و به جهنم تبدیل کرد پس گو عدالت خدا

من فقط یچیزی ازش یاد گرفتن ک راجب همه ی آدمای مثل خودش صدق میکرد  اونم اینکه وقتی پشت سر همه ح ...

من اولین بار که بعد از عقد به صورت خودمونی رفتم خونش شروع کرد پشت جاریها و خانواده شوهرش و دامادها تیرتد گرفتن و حرف زدن ، من فقط گوش کردم ، یکی دوتا سوال هم بپرسیدم بببنم نظرش چیه ، همون روز فهمیدم با کی طرفم ، اصلا صمیمی نشدم خیلی محترما برخورد کردم خیلی ، تا امروز هم که سالهای سال گذشته همونم ، در دخالت و نظر دادنش هم با همین حرکت بستم ، هر جا لازم شد گفت چشم به حرفتون فکر میکنم ، هر جا هم لازم شد ولی به ندرت گفتم نظر من با شما فرق داره حالا فکر میکنم یه راهی خودم پیدا میکنم . هر جا هم با زرنگی نظرم رو پرسید گفتم به نظرم محاسنش ایناست معایبش هم اینا ! حالا شما ببین کدوم بیشتر به درد کارت میخوره . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2731
خودت چندسالته

شوهرم ۲۳ وارد شد من ۱۷ .اونو اشتباه نوشتم 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
نمیگم بده ولی خیلی هم خوب نیست،همش میگه مثل دخترمی ولی عمرا مثل دخترش براش باشم....من احتراممو میزار ...

این که‌ میگن مثل‌ دخترمی یا عروس میگه‌ مثل‌ مادرمی خیلی چرته به نظرم.. آخه چجوری میتونی یکیو مثل بچت یا مثل مادرت بدونی؟ اینجوری و با این حرفا کلا عشق مادر و فرزند میره زیر سوال

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
یعنی 6سالش بود شوهرش شما رو بدنیا آورده؟😒

۲۳ ببخشید اشتباه نوشتم

عزیزم به یه سگ خوبی که میکنی حتی اگر بزنیش هم تو چشات نگاه نمیکنه،اما به یه گربه هرچقد خوبی کنی یه ا ...

عین مادرشوهرم

قبل اینکه این حرف رو بشنوم

همیشه گفتم از گربه ها متنفر ولی سگ رو دوست دارم

اسب رو هم دوس دارم

من اولین بار که بعد از عقد به صورت خودمونی رفتم خونش شروع کرد پشت جاریها و خانواده شوهرش و دامادها ت ...

خیلی تحمل این آدما سخته من همش میترسیدم دین جاریام و خانواده هاشون گردنم بیفته چون هر دفه منو میدید شرو میکرد غیبت اونارو کردم

سر همین چیزام الان قطع رابطم باهاش 

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
2706