2733
2734
منم وقتي باردار بودم از ابگوشت بدم ميومد همون اول كه فهميدم باردارم رفتم خونه مامانم ابگوشت داشت اون ...

منم اش دوغ دوست نداشتم ویارونه اش دوغ درست میکرد صدای همه خواهراشم میزد بعد به اسم من تموم میشد

میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
پس ربطی به مادرشوهر تنهات نداره ، کلا خانوادگی استثمار گر و سلطه گر هستن و شما خانوادگی وا دادید&nbs ...

اره پشتم نبودن خدایی اگه دوروز میرفتم قهر خونه بابام ،بابام میگفت پاشو برو خونت 

میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همون دختر دختر عمومه که منو بیشتر از دادشش دوست داره یه روز منو نبینه همچین گریه میکنه که نگو

پنج سالگی با ۱۵ سالگی فرق داره . شما جوری برخورد کن که تا همیشه بتونی ادامه بدی . اگر توقع بیخود ایجاد کنی فردا نمیتونی جوابگو باشی . چه خوشت بیاد چه نیاد شما دختر اون خونه نیستی خواهر اون بچه ها هم نیستی پس با تدبیر رفتار کن نه احساساتی . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2728
منم وقتي باردار بودم از ابگوشت بدم ميومد همون اول كه فهميدم باردارم رفتم خونه مامانم ابگوشت داشت اون ...

چقد سلیطه و حسود..وااای خدای من خودت ظهور کن

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
الان همین روش رو سالهاس گرفتم سرسنگینم محترمانه اجازه دخالت نمیدم نمیزارم حرمت ها بشکنه ولی حرف ...

کار ات درسته با

الهی من قربونت برم سعی کن همیشه شرایط رو به نفع خودت عوض کنی و از زندگی ات لذت ببری.

لااقل امکانش باشه ما رو هم یه بار مهمون دعوتمون کنین.حسرتش مونده رو دلم.چقدر به عنوان مهمان ناخوانده بیام که ببینمت 😊😊😊😊

2740