2737
2734
عنوان

كسى هست با ارائه دادن مشكل داشته باشه يا فقط منم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 58 پست
نه نيستن اگه همه مثل من صداشون ميگرفت اون وقت استرس نداشتم

یه لیوان اب بزار رو میز هروقت صدات گرفت گلوت و تر کن،یکی صدات میگیره یکی صداش میلرزه،یکی هول میکنه چرت و پرت میگه،هرکی یه ضعفی داره دیگه

🧿
از کجا میدونی که تنها کسی هستی که صدات میگیره؟😉من وقتی کنفرانس دارم یهو وسطش قفل میشم😐لالِ لال.فک ...

اخه من تا حالا كسيو نديدم صداش بگيره مثل من و باز نشه

شما ديدي؟

خيلى بده تازه همش ميترسم بقيه صدامو نشنون هيچ وقتم كه حرف نميزنم فكر ميكنن لالم

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه لیوان اب بزار رو میز هروقت صدات گرفت گلوت و تر کن،یکی صدات میگیره یکی صداش میلرزه،یکی هول میکنه چ ...

نه با اب درست نميشه خيلى تمرين كردم اصلا اي تاثيرى نداره روش

منم همین طور😐 یه بار یه ارائه ی سه دقیقه ای😑😑همششش سه دقیقه😑😑 دادم انقدر توش چرت و پرت گفتم و ...

كجا ارائه ميدادى كه هيشكى تورو نميشناخته؟

من همش فكر ميكنم هيشكى ادمو نشناسه بهتره چون ابروى ادم جلوى كسايي كه ميشناسنش بره بدتره

2728
اخه من تا حالا كسيو نديدم صداش بگيره مثل من و باز نشه شما ديدي؟ خيلى بده تازه همش ميترسم بقيه صدام ...

آره بابا.زیاااااد دیدم.خب صداس دیگه.یهو درنمیاد😀خودمم واسم اتفاق افتاده.بعد جالب اینجاس که من اینقدر پررو تشریف دارم،تا آخرین توانم زووووور میزنم که صدام قطع نشه😂😂😂ینی خودمو از دیده بقیه تصور میکنم دلم میخواد بمیرم از شدت خنده😆😆😂😂😂هیچکس هیــــــچکسیو واقعا ندیدم که در طول زندگیش یبار سوتی نداده باشه وسط ارائه.پس غصه نخور عزیزم.

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
از کجا میدونی که تنها کسی هستی که صدات میگیره؟😉من وقتی کنفرانس دارم یهو وسطش قفل میشم😐لالِ لال.فک ...

اين قفل شدن مثلا چقدر طول ميكشه؟

چرا سالن ميره رو هوا يعنى همه ميخندن؟

آره بابا.زیاااااد دیدم.خب صداس دیگه.یهو درنمیاد😀خودمم واسم اتفاق افتاده.بعد جالب اینجاس که من اینقد ...

مرسيييييي عزيزم🥰🥰🥰 كاش منم اعتماد به نفس داشتم

2738
اين قفل شدن مثلا چقدر طول ميكشه؟ چرا سالن ميره رو هوا يعنى همه ميخندن؟

مثلا واسه ۳۰-۴۰ثانیه زبونم قفل میشه وزل میزنم به حضارگرامی😃اونام از شدت خنده کبودمیشن ویهو جمع میپوکه از خنده😂😂😂خودمم خندم میگیره ولی به زوووووور ادامه میدم

مثلا واسه ۳۰-۴۰ثانیه زبونم قفل میشه وزل میزنم به حضارگرامی😃اونام از شدت خنده کبودمیشن ویهو جمع میپو ...

شما كجا سخرانى كردى؟ يعنى منظورم توى دانشگاه براى همكلاسيا؟

مرسيييييي عزيزم🥰🥰🥰 كاش منم اعتماد به نفس داشتم

خواهش😍رو خودت کار کن.همیشه قبل از ارائه با خودت تمرین کن.تایم بگیر.از خودت فیلم بگیر.چشماتو ببندو ارائه بده واسه خودت.مطمئنم که موفق میشی

خواهش😍رو خودت کار کن.همیشه قبل از ارائه با خودت تمرین کن.تایم بگیر.از خودت فیلم بگیر.چشماتو ببندو ا ...

اره دفعه هاى پيشم خيلي تمرين كرده بودم اما بازم سخت بود

2706