2733
2739
عنوان

كسى هست با ارائه دادن مشكل داشته باشه يا فقط منم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 58 پست
كاش از منم فقط يه بار بود من نميدونم چرا انقدر ما زياد ارائه داريم😭

رشتت چیه .

خب عادت کن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كاش منم اينجورى بودم آرزومه ولى نميتونم از حالا كلى براى ترم بعد ناراحتم ارائه هاى اين ترمم اصلا با ...

بابا بیـــــــخیال.بخدا استرس داشته باشی هم صدات میلرزه وحتی نمیتونی آب دهنتم قورت بدی.هم تسلط کافی رو مطلبو از دست میدی.مگه فقط تو دنیا تو میخوای ارائه بدی که میترسی؟؟به خودت امیدوار باش.محکم وقوی.اینجوری میتونی با نهایت اعتماد به نفس ارائع بدی

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2728
ارائه من عاااالی بود عالی،تازه بچه هایی که مسخره بازی درمیوردن و بیرونم میکردم از کلاس یادش بخیر چه ...

خوش به حالت واقعا خيلى خوشبختى

به خاطر ارائه دانشگاه شده جهنم برام هر ترم شروع ميشه عزا ميگيرم از استرس همش حالم بده

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏
بابا بیـــــــخیال.بخدا استرس داشته باشی هم صدات میلرزه وحتی نمیتونی آب دهنتم قورت بدی.هم تسلط کافی ...

نه من صدام نميلرزه كلا ميگيره ربطي هم به استرس نداره استرسم نداشته باشم ميگيره

تو دنيا من تنها كسي نيستم كه ارائه ميده ولى تنها كسى هستم كه صداش ميگيره و بايد با صداى گرفته ارائه بده

خوش به حالت واقعا خيلى خوشبختى به خاطر ارائه دانشگاه شده جهنم برام هر ترم شروع ميشه عزا ميگيرم از ا ...

بابد رو خودت کار کنی،چیز مهمی نیست واقعا،استرس نگیر همه مثل تو هستن اونجا

🧿
2740
بابد رو خودت کار کنی،چیز مهمی نیست واقعا،استرس نگیر همه مثل تو هستن اونجا

نه نيستن اگه همه مثل من صداشون ميگرفت اون وقت استرس نداشتم

منم همین طور😐

یه بار یه ارائه ی سه دقیقه ای😑😑همششش سه دقیقه😑😑 دادم انقدر توش چرت و پرت گفتم و نفسم گرفت و لکنت گرفتم و صدام خروسی میشد و..😂😩😐😒

هیچکسم منو نمیشناخت با خودم گفتم الان همه فکر میکنن من لال بودم تازه دوروزه شفا گرفتم زبونم باز شده😐 یعنی در این حد داغون

خودمم فکر نمیکردم انقدددر بد ارائه بدم

هفته بعدش یه ارائه مهم داشتم دیگه انقدررر تمرین کردم حتی  تو حموم برا دوش آب هم ارائه میدادم😬 که مسلط شم  اونجوری گند نزنم 

انقدر روان و خوب ارائه دادم همه کف کرده بودن

یکی دوبار بعدشم باز ارائه دادم خوب بود

ولی خب بازم استرس دارم به خاطر ارائه ها

اصن بدم میاد از این کار 

حتی از ارشد هم به خاطر پایان نامه و دفاع بدم میاد و دوس ندارم ادامه بدم 😐😑😒

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
تو تنها نیستی من دوساله که درسم تموم شده البته با وقفه ۱۰ ساله ادامه دادم. هر ترم چند تا ارائه داشت ...

واى خيلى بده همشم اجباريه نميشه از زيرش در رفت

رشته شما چى بوده كه هر ترم چند تا ارائه داشته؟

نه من صدام نميلرزه كلا ميگيره ربطي هم به استرس نداره استرسم نداشته باشم ميگيره تو دنيا من تنها كسي ...

از کجا میدونی که تنها کسی هستی که صدات میگیره؟😉من وقتی کنفرانس دارم یهو وسطش قفل میشم😐لالِ لال.فک کن😆😆یهو سالن میره رو هوا.دوباره شروع میکنم یهو نفسم میگیره آب دهنمو با صدا قورت میدم،دوباره سالن میره رو هوا😆😆😆یبارم حتما باید واسه یه مسابقه با چادر کنفرانس میدادم همش وسط حرفام چادرمو از زیر پام میکشیدم بیرون.آخه بلد نبودم اصلا نگه دارم چادر.داورا سرامیک گاز میزدن دیگه😆😆😆😂😂😂😂ولی خب چون برام اهمیتی نداشت،اصلا بهشون توجه نمیکردم

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
منم همین طور😐 یه بار یه ارائه ی سه دقیقه ای😑😑همششش سه دقیقه😑😑 دادم انقدر توش چرت و پرت گفتم و ...

واااااى ارائه هاى منم سه دقيقه بود😂😂😂

انقدر تمرين كردم بودم كه خدابدونه بيشتر اززيك ماه تمرين كرده بودم جونم دراومد واقعا تمام زندگيمو ازم گرفته بود

هيچكارى نميتونستم بكنم

اصلا هم عادت نكردم

واى منم پايان نامه دارم البته الان نه خيلى براى اونم ناراحتم ك بايد دفاع كنم البته قبلش هزارتا ارائه دارم ك بايد بدم

نميدونم چكار كنم

2706