2703
2553

چرا دانشگاه اينجوريه اه ،شده برام كابوس .ميدونم براى خيليا راحته يعنى تقريبا همه.  اما براى من خيلى سخته هر ترم عزا ميگيرم كه چكار كنم. الانم همش استرس ترم بعدى رو دارم دارم از استرس بالا ميارم

اخه يه مشكليم كه دارم اينه كه صدام يكم كه حرف ميزنم ميگيره و ديگه باز نميشه

اصلا يه روز من ارامش ندارم هر روز دارم به اين موضوع فكر ميكنم

هر ترمم دو سه تا ارائه اجبارى دارم. اين ترم براى دوتا ارائه كه دادم جونم به لبم رسيد واقعا سخته برام دلم ميخواد بميرم ولى ارائه ندم

چكار كنم دارم ديوونه ميشم از استرسش هيچكارى نميتونم بكنم

امتحان دارم نميتونم امتحانامو بخونم

واى خدايا چكار كنم

كسى هست اينجورى باشه

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏

من

اصلا یادم میرفت چی میخوام بگم

چرت و پرت میگفتم 

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به هر حال برای آینده ی شغلی ت ارائه دادن از سواد گاهی مهمتره ...

مصاحبه ی ورود به شرکتای بزرگ و یا مصاحبه هیئت علمی و ... همه ش چالش برانگیزترین ارائه های عمر آدمه ...

پس روی خودت کار کن

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2720

منم مثل تو بودم یبار ترم اخر ارائه دادم خیلی بهم چسبید که چهارسال میترسیدم الان راحتم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

تو تنها نیستی من دوساله که درسم تموم شده البته با وقفه ۱۰ ساله ادامه دادم.

هر ترم چند تا ارائه داشتیم در سالن کنفرانس من نفسم بالا نمیاومد خلاصه بزور و زحمت تمام شد حتی یک درس ارائه اش ۴ نمره داشت ۱۶ نمره هم برای امتحان‌بود مت خودمو کشتم که ارائه ندم اینقدر خوندم ۱۶ رو گرفتم😂 البته خیلی شیطون و حاضر جوابم اما تو کنفرانس دادن مث فلجا میشم لال و لمس🤣

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

منکه همش چرت وپرت میگم😂😂😂تازه به عنمم نیست.خیلیم دلشون بخواد برم واسشون ارائه کنم😌😌😌بیخیال بابا😉اصلا استرس نداشته باش.یه روز میشینی به این روزا فک میکنی وخندت میگیره😁

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2714
منکه همش چرت وپرت میگم😂😂😂تازه به عنمم نیست.خیلیم دلشون بخواد برم واسشون ارائه کنم😌😌😌بیخیال باب ...

كاش منم اينجورى بودم آرزومه ولى نميتونم از حالا كلى براى ترم بعد ناراحتم

ارائه هاى اين ترمم اصلا با يه وضعى و استرس و ناراحتى گذشت خيلى سخت بود😥

منم مثل تو بودم یبار ترم اخر ارائه دادم خیلی بهم چسبید که چهارسال میترسیدم الان راحتم

كاش از منم فقط يه بار بود من نميدونم چرا انقدر ما زياد ارائه داريم😭

تو تنها نیستی من دوساله که درسم تموم شده البته با وقفه ۱۰ ساله ادامه دادم. هر ترم چند تا ارائه داشت ...

شايد باورت نشه اما من از استرس و ناراحتى اين موضوع همش تو خودمم همش ناراحتم همش حالم بده

گفتم كه از الان دارم به ارائه هاى ترم بعد فكر ميكنم از استرس قلبم داره تند ميزنه 😭😭😭

2706