2737
2739
عنوان

چجوری باهمکارام صمیمی بشم؟؟؟ بامن سردن 🙁🙁 راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 38 پست

میخان روندن بهت...منم همینجوری بودم ازین که نمیتونستم بابقیه صمیمی شم عذاب میکشیدیم اماالان به جایی رسیدم که اصامهم نیس حرف نزنن منم نمیزنم..میگم لابدلیاقت ندادن بمن نزدیک بشن خخخ

نمیبخشمت.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هر وقت سر کار صمیمی شدم ملت به بهانه های مختلف سعی میکردن کارشون رو بندازن گردن من. طوری که واقعا از صمیمیت باهاشون پشیمون میشدم.  

با خوبی به هم زندگی زیباتر و دوست داشتنی تره. O_O
2740

احترام بذار خوش رفتار باش ولی زیاد صمیمی نشو

اگر محل نمیدن توجه نکن 

از نظر من بعضی از افراد بخاطر ضعف شخصیتی که دارن در مقابل افراد جدید گارد میگیرن وگرنه هرکس سرجای خودش نشسته و قرار نیست جای دیگری روبگیره

نه عزیزم رئیس اینجا عموم هست  ولی از روی بدجنسی گمون نکنم باشه  انگار زیاد با من حال نمیک ...

خوب پس بخاطر اینه که آشنایی 

ببین نصف حرفای همکارای خانوم با هم در مورد عیوب محل کارشونه مطمئن باش بخاطر این تو جمعشون راهت نمیدن که احساس خطر میکنن 

وا چشونه😐

رفتارشون طبیعی نیس..من یه اداره ای کاراموز بودم ینفر جدید اومده بود همکارش برد همه واحدا معرفیش کرد همه به گرمی استقبال کردن

تو پیش قدم شو بهشون سلام بگو یا حرف بزن باهاشون ببین عکس العملشون چیه

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  

عزیزم بنظرم تو محیط کاری هرچی غیرصمیمی باشین بهتره اما بنظرم یبار مثلا شیرینی درس کن ببر براشون باهمشون سلام کن و  احوالپرسی کن کاری نداشته باش اونا سلام نمیکنن 

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
باشه امتحان میکنم 

موفق باشی، اگه دیدی تلاشت جواب نمیده خیلی خودت رو اذیت نکن کم کم درست میشه

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2706