2752
2734
مامانا پسر من تازه 6ماهش تمام شده و7کیلوه میخوام بدونم وزن طبیعی بچه تو این ماه چند کیلوه؟اخهمیترسم وزنش کم باشه همه بهم میگند نی نیت کوچولوه اعصابم خراب شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
je suis une femme heureuseeee
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم اینجوری که شما میگی موقع تولد نی نی ات 2400 بوده اضافه وزنم داره چون تو پایان یک سالگی وزن نوزاد باید بشه سه برابر وزن موقع تولدش یعنی 7200الان با اینکه 6 ماه گذشته وزنش 7 کیلوس فک کنم باید رژیم بگیره یا اینکه رژیم اونو بگیره!!!
اخه خیلی از نی نی های هم سنش وزنشون از پسر من بیشتره بعضی ها 10 کیلو شدند من ترسیدم نکنه کمبود وزن داشته باشه................به کارتش مراجعه کردم ولی می خواستم مطمئن بشم..................
je suis une femme heureuseeee
فکر کنم با توجه به وزنش موقع تولد، الان خوب باشه.
خانمی توی کارت بهداشت نینی یه نموداری هست که هر بار کنترل قد و وزن انجام می دین روی اون نمودار علامت می زنن.
باید به روند این نمودار دقت کنی. اگه نمودار روند ثابتی نداشته باشه و یه دفعه خیلی بالا یا پایین بره، یعنی یه مشکلی هست. در غیر اینصورت نگران نباش.
به حرف مردم هم که می گن لاغره توجه نکن، هر بچه ای یه جوریه دیگه.
در ضمن روی این نمودار اگه دقت کنی 3 تا خط منحنی هست که یکی حداقل وزن بچه رو نشون می ده، یکی حدکثر وزن بچه رو نشون می ده و خط وسطی هم میانگین وزن رو نشون می ده.
وزن نینی نباید از این حداقل کمتر یا از حداکثرش بیشتر باشه. مابین این دوتا مشکلی نداره.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
الهی خدا حفظش کنه لپش را گاز بگیرم ماشااله خوبه حرص بیخود نخور اگه وزنش کم باشه مامای مرقب که ماهانه چکش میکنه بهت میگه .........
به عروس کوچولوی منم رای بدید :: http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015022608422260830
الهی خدا حفظش کنه لپش را گاز بگیرم ماشااله خوبه حرص بیخود نخور اگه وزنش کم باشه مامای مراقب که ماهانه چکش میکنه بهت میگه .........
به عروس کوچولوی منم رای بدید :: http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015022608422260830
واییییییییییییییییییییی ای جانم چه نانازه این نی نی
بوسسسسسسسسسسسسسسس
خیلی هم بچه مان طبیعی و نرماله و هر کی میگه وزنش کمه چشم نداره ببینه
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد