2737
2734

گلیم بگیر بیضی یا دایره بنداز وسط

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام بگیرم میخوام ازین گلیمی ها بگیرم مامانم داره جارو کردن وتنیز کردنش خیلی خیلی راحته

گلیمی بخرید و غیر سفید اگه میخواید راحت باشید

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
2728

من متنفرم از فرش توی اشپزخونه ینی اصن نمیتونم فرش تحمل کنم همش حس میکنم کثیفه یا خیس میشه یا چیزی روش میریزه
خودمم فقط یه ابگیر از این ژله ایا انداختم جلو ظرفشو وگرنه بدون فرشه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

دوستان بنظرتون این گلیم فانتزی با شست و شو مثل موکت نمیشن.؟.من چن روزه پیش قیمت گرفتم ۴۰۶ بنظرتون خوبه؟

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2740

والا من یه اشتباهی کردم رنگ تیره گرفتم نمیدونم چی کارش کنم . همش باید در حال جارو زدن باشم کوچکترین چیزی از دور مشخصه

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

برای من فانتزی 

اصلا اینجوری نگیر سعی کن ساده بگیری 

چون اشغال میره لاش گیر میکنه 

میخوام جارو برقی بکشم باید فرشو بتکونم 

خیلی سخته 

کاش تو همون سیاره ونوس خودمون میموندیم 😒

هرچی میگیری فقط بزرگ باشه...من که از بس سرامیک تمیز کردم خسته شدم ،یه چیزی گرفتم سراسر آشپزخونمو پوشش بده...به خدا خیلی راحتی..کف آشپزخونه باید همش پوشیده باشه به نظر من....خیلی راحت تره.مخصوصا وقتی بچه کوچیک داری

اره باید رنگش تیره وچرک تاب باشه  خسته شدم از جارو و شستن اشپزخونه

عزیزم 😘 اگه تونستی عوضش کن، منم چون رو تمیزی حساس بودم سفید نگرفتم خیلی راحتم خداییش، خصوصا وقتی مهمون میاد چیز میز میریزن روش 😁😁

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃