2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو آشپزخونه فرش ننداختم خیلی بدجوره همش آشغال میریه یا خیس میشه شستنش سخته ولی کف سرامیکه سریع یه ...

من اصلاآشپزخونه بدون فرش و نمیتونم تصور کنم  

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

فرش من  گردویی  رنگه  ولی انشالله  کابینتامو عوض کنم یه قالیچه گرد دارم که سفید سورمه ایه  اونو پهن میکنم 

2731
بعضیا افتخارم میکنن چن سال ی بار میشورن  منم فرش هام سفید و طوسی اینا به هر کیم میگم کار من سخ ...

عزیزم منظور از سختیه رنگ روشن اینه که یوقت ممکنه لکه بگیره اصلا در نره، برای همین تیره راحت تره چون معمولا لکه هاش خیلی کم رنگ میشه و تو ذوق نمیزنه، وگرنه همون تیره هارم ما همیشه میشوریم چرکش بره، من خودم فرشام سفیده ولی تو آشپزخونه تیره گرفتم لکه بهش نگیره خیلی❤️❤️

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
من اصلاآشپزخونه بدون فرش و نمیتونم تصور کنم  

الان برات توصیفش می کنم تصور کن . آشپزخونه اپنه دو طرف کابینته وسط یه میز ناهارخوریه 4 نفرست کف سرامیکه سفیده . بعد از هر فعالیتی هم که در آشپزخونه انجام میشه یک دست طی زده میشه و خانوم خونه از آشپزخونه میاد بیرون . خوب بید ؟

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2740
این فرش اشپزخونه منه سایه روشن داره اون تیکه گلیم رو هم جلو گاز انداختم که که اگه روغنی چیزی بپره ب ...

چه رنگ خوشگلی داره 😍

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
الان برات توصیفش می کنم تصور کن . آشپزخونه اپنه دو طرف کابینته وسط یه میز ناهارخوریه 4 نفرست کف سرام ...

عالی  خدا قوت  

فک کن یه پسر شیطون همش بره تو اون اشپزخونه  ویه بار لیوان چپه کنه یه بار از یخچال میوه برداره از دستش بیفته  

مامان  طفلی  چندبار باید تی بکشه 

یخچال من این مدلیه مسخرم نکنیا ولی عرضش میشه بالا تا پایین یا چپ تا راست؟؟؟🙈🙈

چپ تا راست😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔