2733
2734
خب از کجا باید ادم مطمئن پیدا کنم

از یکی که تجربه داشته بپرس

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرتون چطور باطلش کرد..اها چطور هم فهمید باطل شد

مادر من خونریزی كرده بود سه ماه هر جا دكتر میرفتیم میگفتن مشكلی ندرای نمیدونیم چرا اینجوری شدی بعد رفتن پیش عالم اون هفت مبین گفت بخونید خودش دعا نوشت مام انداختیم گردنش

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
سلام..مشکلم اینه که خیلی خواستگار دارم میتونید بگید ماهی دوتا تااین حد..ولی هیچ کدوم سرنمیگیره حتی ا ...

عزیزم روی دبه 5لیتری سوره ملک و الرحمان و بخون باش غسل جنابت کن تا 7روز هر روز این کارو بکن ان شاءالله حل بشه مشکلتون مورد بعدی 70بار سوره زلزله رو بخون توکلت بخدا باشه ان شاءالله مشکلتون حل شده ست

2728
عزیزم روی دبه 5لیتری سوره ملک و الرحمان و بخون باش غسل جنابت کن تا 7روز هر روز این کارو بکن ان شاءال ...

وااقعا نتیجه میگیرم😔

حتما انجام میدم

جان عزیزت لایک نکن  
مادر من خونریزی كرده بود سه ماه هر جا دكتر میرفتیم میگفتن مشكلی ندرای نمیدونیم چرا اینجوری شدی بعد ر ...

غیر از هفت مبین دعا نوشت براشون؟

جان عزیزت لایک نکن  
غیر از هفت مبین دعا نوشت براشون؟

ارع

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2740
عزیزم روی دبه 5لیتری سوره ملک و الرحمان و بخون باش غسل جنابت کن تا 7روز هر روز این کارو بکن ان شاءال ...

عزیزم چرا غسل جنابت؟غسل ب نیت باطل سحر یا رفع سنگینی نباید باشه؟یعنی نیت رو نباید بگیم ب نیت رفع سنگینی؟؟

عزیزم چرا غسل جنابت؟غسل ب نیت باطل سحر یا رفع سنگینی نباید باشه؟یعنی نیت رو نباید بگیم ب نیت رفع سنگ ...

خودشون اینو گفته حتما واسه اینه که جادو با چیز نجس اگه باشه غسل نجابت برای پاک شدنه اگه نجس شده باشیم دیگه خدا میدونه

ب نیت رفع سنگینی چیزی بلدید انجام بدم؟

نه والا ولی شما واسه سحر خواسته بودین فرقی نمیکنه جادو داریم برا تنبل شدن بسته شدن بخت اختلاف زن و شوهری در کل همشون جادو حساب میشن 

2706