2733
2734
علائمشو دارم پرخاشگر و عصبانیت های بی دلیلم شبا تا سرمو میزارم رو بالش فکراب مزاحم اذیتم میکنه دس ...

همسر منم اینجوریه

یه بار شب تو جاده موقع رانندگی یهو از جا پرید

هر چی پرسیدم چی دیدی نگفت

میدونم قبلا اذیت میشده

دعا هم گرفت خوب شد

ولی الان همین رفتاری که شما میگی رو داره

خیلی دارم اذیت میشم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسر منم اینجوریه یه بار شب تو جاده موقع رانندگی یهو از جا پرید هر چی پرسیدم چی دیدی نگفت میدونم ...

من سرکتاب باز کردم 

بهم گفت همزاد داری

اگه میخوای تو هم برای شوهرت باز کن

اگرم کهولت در نماز داره بگو اول وقت بخونه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2731
من سرکتاب باز کردم  بهم گفت همزاد داری اگه میخوای تو هم برای شوهرت باز کن اگرم کهولت در نماز ...

چجوریه سر کتاب؟؟؟

نماز نمیخونه 

اعتقاداتش خیلی ضعیف شده 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2740
دقیقا مشکلتون چیه بانو . کدوم شهر ساکن هستی

سلام..مشکلم اینه که خیلی خواستگار دارم میتونید بگید ماهی دوتا تااین حد..ولی هیچ کدوم سرنمیگیره حتی اگر دوتامون راضی باشیم تا بخواد جور بشه نظر یکیمون عوض میشه ..پنج جا بیشتر رفتم همشون گفتن طلسمت کردن ..منم حدس میزنم کیه..حالا این هفته خراستگار دارم وخیلی ازشون خوشم اومده ایشون هم دوسم دارن..نمیخوام باز خراب بشه اخه باز استخاره انداختم گفتن سرنمیگیره شما طلسم شده اید

جان عزیزت لایک نکن  
چجوریه سر کتاب؟؟؟ نماز نمیخونه  اعتقاداتش خیلی ضعیف شده

خب بخاطر همونه 

سرکتابو خیلیا بهش اعتقاد ندارن ولی من انجام دادم

پیش یکی که مطمعنی کارش خوبه میری یا حتی تلفنی هم میشه

اسم خودش و مادرشو میگی بعدبهت میگه جادو شده بیماری خاصی داره یا همزاد بد داره

راه دور کردنشم میگه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
خب بخاطر همونه  سرکتابو خیلیا بهش اعتقاد ندارن ولی من انجام دادم پیش یکی که مطمعنی کارش خوبه ...

شما ادم مطمئن سراغ داری؟

شما ادم مطمئن سراغ داری؟

من خودم زنگ زدم به یه نفر اما کاملاً ازش مطمعن نیستم

چون خودم تازه اول راهم

یکی گف دعا مینوسه برام ولی چون نسبت بهش دو دلم میدونم نتیجه نمیگیرم. نمیدونم چکارکنم

سوره بقره رو بخون

منم مادرم طلسم شده بود دعا هفت مبین هم بخون

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
من خودم زنگ زدم به یه نفر اما کاملاً ازش مطمعن نیستم چون خودم تازه اول راهم

خب از کجا باید ادم مطمئن پیدا کنم

2706