2733
2734
عنوان

کی ناخواسته باردار شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1909 بازدید | 53 پست
اره قربونش برم اون ک شکی نیس . الهی ک ب منم رو کنه و بچه بده  مشهدم😊

مشهد هم پزشکای خوبی داره.مطمئن باشید امام جواد هم جواب دل شکسته امام رضا بودن واسه همین میگن میوه دل امام رضا.امام رضا ک ضامن تمام دل های شکستست.من ک چند بار خیلی قشنگ ضامنم شده.مگه میشه از ته ته دلت صداش کنی بهت نگاه نکنه.این دفعه رفتی حرم .منم دعا کن.

مشهد هم پزشکای خوبی داره.مطمئن باشید امام جواد هم جواب دل شکسته امام رضا بودن واسه همین میگن میوه دل ...

منم مشهدم.پیش کدوم دکترها رفتی؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشهد هم پزشکای خوبی داره.مطمئن باشید امام جواد هم جواب دل شکسته امام رضا بودن واسه همین میگن میوه دل ...

اره فک کنم از من خوشش نمیاد خیلی اشک ریختم تو حرمش اما حاجتمو نداده . چشم حتما دعات میکنم گلم

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
سلام خوبيد من الان ٦ روزه كه عقب انداختم ولي الان خيلي درددارم جلوگيريمم طبيعيه يعني ممكنه باردار ...

قبلا منظم بودی؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2728

من با یکبار رابطه بدون جلوگیریی  باردار شدم و اصلا بچه نمیخواستم. اما بعدش دیگه اعتماد نکردم و مرتب کاندوم استفاده میکنم 8 ساله خداروشکر اتفاقی نیفتاده

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
اره فک کنم از من خوشش نمیاد خیلی اشک ریختم تو حرمش اما حاجتمو نداده . چشم حتما دعات میکنم گلم

یکی از نزدیکان من ایی وی اف کرد و منفی شد. همون بار اول به همه گفت مثبته. با شوهرش رفتن یه روستا با مامای روستا هماهنگ کردن یه بچه که مادرش میخواست سقطش کنه رو پول دادن گرفتن. گواهی ولادت هم همون ماما بهشون داد. الان بچه 6 سالشه و عاشقشیم. وقتی میبینید نمیشه به این فکر کنید شاید فرشته شما قراره توسط کس دیگه ای متولد بشه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2740