2726
عنوان

کی ناخواسته باردار شده؟

1908 بازدید | 53 پست

شوهرم میگه من حواس ام هست تو رابطه..چقدر میشه رو حس درست مردها اعتماد کرد؟

من خیلی نگرانم..

لطفا بعد برا تاپیک ام گزارش بزنید.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

کاش منم جز ادمایی بودم ک سریع حامله میشدم این برام یه حسرته

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

منم دلم میخاد ناخاسته بشم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیز دلم معذرت میخوام مگه فقط منی باعث بارداری میشه.گلم مگه شما کلاسهای قبل از بارداری رو مطالعه نکردین.قبل از منی مایعی خارج میشه ک پیشاب گفته میشه ک اونم امکان اسپرم رو داره.

2728
ای جان دلم.حتما میشه شک نکن.امروزه نازایی مطلق وجود نداره.همه چیز دست اون بالاییه شک نکن.

قربونت بشم الهی ک منم حامله بشم دعام کن ۲ ساله درگیرشم . فقط ۸ روز مونده ب پریودم خداکنه دیگه تا نه ماه رنگ پری نبینم

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
میشه بعضی ازمردا پیشاب نداشته باشن؟؟؟؟

نه🤔

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
من ده سال طبیعی جلوگیری کردم و اتفاقی نیوفتاد ولی 1 بار جلوگیری نکردم کلا و از شانس باردار شدم😕

منو بگو

١١ ساله ازدواج كرديم فقط يبار تنها يبار پيشگيري نكرديم حامله شدم

يبارشم با پيشگيري 😫😫😫

من ده سال طبیعی جلوگیری کردم و اتفاقی نیوفتاد ولی 1 بار جلوگیری نکردم کلا و از شانس باردار شدم😕

طبیعی جلوگیری یعنی چی

طبیعی خب یعنی همون اینکه بدون کاندوم یا قرص مگه نه نفهمیدم اصلا منطورت رو

2706