2733
2734
عنوان

کی ناخواسته باردار شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1909 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کفتم تو دلیم بخدا نزدیکتره برات دعا کنه♥️

دورش بگردم حتما دعاشو خدا میشنوه❤❤❤❤❤

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
2728

من دو بار یعنی با کاندوم جلوگیری داشتم اونم ََسفت و  سخت وقتی فهمیدم باردارم اصلا باورم نمیشد اخه من که این همه دقت کرده بودم امضامو بخون ببین با وجود این همه بیماری که من داشتم کلا باید نازا بودم چون خاله ام مثل من بود بعد از 15سال باردار شد  بعدشم دیگه هر چی درمان کرد نشد

قربونت بشم الهی ک منم حامله بشم دعام کن ۲ ساله درگیرشم . فقط ۸ روز مونده ب پریودم خداکنه دیگه تا نه ...

عزیزم انشالله ک خدا طبق قلب مهربونت بهت عنایت کنه.ولی اگه نشد هم اصلا نگران نباش.ببین واسه بارداری اضطراب مث جوهر نمک میمونه اصلا ضطراب نداشته باش چون درمان رو سخت میکنه.منم یه سال و اندی جلوگیری نمیکردم و همش درگیر بود فکرم.در نهایت گفتم ولش کن هر چی خدا بخواد البته با ایه اخر سوره یاسین دلم قرص شد ک اگه اراده کنه ک موجودیت داشته باشه میشه و هیچ نیرویس جلوش رو نمیگیره .خلاصه همین ک بیخیال شدم اضطرابم رفع شد باردار شدم.اصلا بهش فک نکن.اصلا.ببخش طولانی شد

2740
عزیزم انشالله ک خدا طبق قلب مهربونت بهت عنایت کنه.ولی اگه نشد هم اصلا نگران نباش.ببین واسه بارداری ا ...

قربونت بشم باورت میشه همه همینو میگن خودمم مطمئنم ک بیخیال ک بشم باردار میشم اما نمیدونم چرا نمیشه 

اصلا یه لحظه هم از ذهنم نمیره کنار این موضوع ☹ 

الان چندتا کلاس ثبت نام کردم ک برم بلکه یکم حواسم پرت بشه تو این دوسال ک خودمو پیر کردم فقط

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
اخه باید یکی تو کله مردها هم بکنه..هی میگه مگه الکیه که باردار شی...قهر کردم امشب باهاش دیگه..وسط را ...

دقیقا ماهم اینطوری بودیم منم این اشتباهو کردم و تنبلی کردم جلوگیری نکردم و هم اینکه به جلوگیری طبیعی اعتماد کردم..با اینکه شوهرم هم مواظب بود ولی الان یک ماه و چند روزه نا خواسته باردارم

دقیقا ماهم اینطوری بودیم منم این اشتباهو کردم و تنبلی کردم جلوگیری نکردم و هم اینکه به جلوگیری طبیعی ...

بدبختی پریودهامم منطم نیست بفهمم...

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
قربونت بشم باورت میشه همه همینو میگن خودمم مطمئنم ک بیخیال ک بشم باردار میشم اما نمیدونم چرا نمیشه&n ...

میدونم چی میگی ولی به نظرتون مدام فکر کنید چی میشه .همه چیزخواست خداست.به این فک کنین.واسه کدوم شهر هستین .

میدونم چی میگی ولی به نظرتون مدام فکر کنید چی میشه .همه چیزخواست خداست.به این فک کنین.واسه کدوم شهر ...

اره قربونش برم اون ک شکی نیس . الهی ک ب منم رو کنه و بچه بده 

مشهدم😊

دست رودلم نذار😒😒😒جا فقط برا بچه ما کمه،مگه نمیدونستی😕😏

انشالله خدا بهت نی نی بده🌹...تو هم برام دعا کن حامله نباشم😢

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.