2733
2734
عنوان

کی ناخواسته باردار شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1909 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خواهشا اگه با روش طبیعی که اصلا به نطرم روش نیست باردارشدید فکر سقط نکنید یه عده روشنفکرم نیان ب ...

اخه باید یکی تو کله مردها هم بکنه..هی میگه مگه الکیه که باردار شی...قهر کردم امشب باهاش دیگه..وسط رابطه امون😭😭😭

بابا دو تا بچه دارم..نمیتونم...نه پول اشو داریم..نه جونشو..

اینم که وصع جامعه..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

من 

با iud 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2731
کاش منم جز ادمایی بودم ک سریع حامله میشدم این برام یه حسرته

منم😞

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

چندتا مورد که شدید بگید براش عکس از نوشته هاتون بفرستم...هی نگه مگه الکیه😢😭😢😭😢

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
منم😞

جاریم چهارمین بچشو حامله ی 

دوستام همه حامله

هم سنام حامله 

خیلی سختم شده خیلی

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
عزیزم واسه مادرشدنت ۵ تا صلوات فرستادم 

قربونت دل مهربونت الهی ک بشه❤❤❤

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
جاریم چهارمین بچشو حامله ی  دوستام همه حامله هم سنام حامله  خیلی سختم شده خیلی

دست رودلم نذار😒😒😒جا فقط برا بچه ما کمه،مگه نمیدونستی😕😏

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم