2737
2739
عنوان

شوهرم میگه عذاب وجدان نگرفتی غذا درست نکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 11191 بازدید | 382 پست
باور کن کبابش مفت نمی ارزید بیشتر هم که غذامو دادم بهش واسه ترسم از این بود که غذاش بد باشه بچه اذیت ...

ای خدا دخترت و و قربون‌ذوقش😍😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد جماعت عقلش کمه...شوهر منم گاهی اصلا یه حرفایی میزنه ک دوس دارم سرشو بکوبونم به دیوار از بس چرته ...

نمیدونم چرا فکر نمیکنن قبل از حرف زدن یعنی مرد عاقل هست تو دنیا؟

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
بخداا..حیف کباب نیست آدم‌بگذره؟فحش ناموسیم بهم‌بدن میذارم‌بعد غذا جواب میدم😂😂😂😂

کار درست رو میکنی😅😅والا منم جدیدا اینطور شدم..تا گشنم بم بر نمیخوره مغزم هیچ بر داشتی نداره..بعد ک سیرمیشم خوب از خجالت همسرم در میام😈

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2728

یه زمانی من با شوهرم که میرفتم بیرون غذا بخوریم معمولا دو پرس می گرفت برای سه نفر بعدش با پسرم میومدن از غذای من میخوردن ولی الان اجازه نمیدم میگم به اندازه بگیر که اول  خودت سیر بشی

منم اینارو میدونم اما میبینم گرونیا دلم نمیاد خرج کنم.شما اینطوری نمیشی؟

عزیزم هر روز که نیست..دیگه ماهی ۱ بار بیرون به نظرم دل اومدن‌نمیخواد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
یه زمانی من با شوهرم که میرفتم بیرون غذا بخوریم معمولا دو پرس می گرفت برای سه نفر بعدش با پسرم میومد ...

😂😂😂😂

اسمت عادله نیس؟ اونم جزو قسمتای فان قضیس؟ چقد من اوسکولم بابا😂😂

خخخخخ عادله نیستم برا مسخره بازی میگم😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

منم دو روز پیش شوهرم جلوی داداش و زنداشش سرم داد زد از اون موقع باهاش حرف نمیزنم هم دلمو شکست هم غرورمو

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

استارتر جان تا اخر عمر که حامله نیستی

شوهرت سر جمع 9 ماه میخواد یه کم ملاحظه ت رو بکنه

به نظرم بیشتر دلت برای خودت و بچه تو شکمت بسوزه!!!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

عزیزممم ناراحت شدم برات.انقدر مظلوم نباش

انقدرر رو ندین به مردا 

الکی خسیس بازی درنیارین با پول این کبابا والا هیچی نمیرسه. بخوایین از شوهرتون حداقل هفته ای یبار ببره رستوران یا خودش جوجه و کوبیده بزنه 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
باور کن کبابش مفت نمی ارزید بیشتر هم که غذامو دادم بهش واسه ترسم از این بود که غذاش بد باشه بچه اذیت ...

همينو بهش ميگفتي 

تنبل خان ديده املت زحمت داره براش اون لحظه حاضر شده پول كباب بده گوجه خورد نكنه 

رفته پول كباب داده تا خرتناق خورده ديده كيفيتش خوب نيست 

سر شما خالي كرده 

2706