2737
2734
عنوان

شوهرم میگه عذاب وجدان نگرفتی غذا درست نکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 11191 بازدید | 382 پست

دوست عزیز امروز که گذشت ولی یادت باشه زنی که خرج نداره ارج نداره      اصلا شوهرت رو به کم خرجی عادت نده    

کم کم عادتش بده که ماهی دوبار ببره بیرون غذای درست و حسابی بخورید نه اینکه برید فلافل بکنه تو حلقتون 

برای زایمانت هم شروع کن ازش هدیه بخواه در حد طلا  کم کم شروع کن خرج خونه رو متعادل و خوب خرج کنی گوشت و مرغ نه که زیاد بخرید ها ولی به خاطر گرونی کم نکنید مصرفش رو     مردها کم کم که پولشون رو ببیند زیاد میاد واسش راه خرج پیدا می کنن از خونه مادرشون و خواهرشون و عمشون و ....   

واقعا مرد به این پر رویی نوبره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخ بم نمیاد جدی شم؟؟ تو دنیای واقعیم اگه زیاد جدی شم همه بم میخندن😐😁

به پروت نمیاد بیشتر😂😂😂

ینی وقتی فهمیدم پروت به خاطر اسمته پوکیدم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
مردا گاهی بی فکرترین موجود دنیا میشن

اره خیلی بعدم که شب تو اتاق بهش گفتم قسم میخورد که بابا منظوری نداشتم من ازخدامه بخوری بهونه میاری دلت براخانوادت تنگ شده میگی از حرف من ناراحتی😑😑😑 پیش خودش حرفیم نزده که باعث ناراحتی بشه😁

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2728
منم مثل قبلنای شما هستم و اصلا جسارت ندارم روشمو تغییر بدم هی میخوام خرج بزارم رو دستش بعد دلم میسو ...

من سر این اخلاقم خیلی ضربه خوردم

اخر سر با کمک یه مشاور تونستم یه کم درست بشم

اخه نه فقط شوهرمو بلکه کل دوست و اشناها رو به خودم ارجحیت میدادم همیشه

اخر شدم یه ادمی که تره هم برای حرفاش خرد نمیکردن

مشاورم میگفت اگه تو مهمونی ازت میپرسن نوشیدنی چی میخوای، نگو فرقی نداره. حتی اگه برات مهم نیست یه انتخابی بکن چون اونوقت بقیه تو تصمیماتشون تو رو به حساب نمیارن و میگن اون که براش مهم نیست. ولش کن

یا میگفت اگه شوهرت میگه بریم فلان لباسو بخریم برات، اگه لازمم نداری نگو نه. بگو باشه. لابد فکر پولشو کرده خودش. اینجوری اقتدارشم حفظ میشه و فکر میکنه چه کار بزرگی کرده

کلی تکنیک یادم داد وگرنه منم اوایل برام سخت بود

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
مردا بعضی جاها حرف نمیزنن خیلی ببخشید انگار که میرینن جا حرف زدن😑😑😑😑

آره خیلی مسخره بود

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
به پروت نمیاد بیشتر😂😂😂 ینی وقتی فهمیدم پروت به خاطر اسمته پوکیدم

😂😂😂پروم چیکار ب اسمم داره؟😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من سر این اخلاقم خیلی ضربه خوردم اخر سر با کمک یه مشاور تونستم یه کم درست بشم اخه نه فقط شوهرمو بل ...

افرین احسنتتتتت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
شوهرم عادت داره تند تند غذا بخوره ؛ زود خورد رفت کنار ؛ بعد به من که داشتم آروم غذامو میخوردم با نگا ...

وای. چه حرفی. اون هم چه موقعی 😐 حالا یبار پول این همه غذا داده مگه چی میشه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ميگفتي شما عداب وجدان نگرفتي از رو تنبلي يه املت درست نكردي رفتي پول كباب كه معلوم از اون ارزوناس رو ...

باور کن کبابش مفت نمی ارزید بیشتر هم که غذامو دادم بهش واسه ترسم از این بود که غذاش بد باشه بچه اذیت بشه ؛ همون املت واسه من غذای سالمتری بود 

ولی گفتم تو ذوق شوهرم نزنم حالا بعد سه چهار ماه میخاد یه کباب بگیره ؛ دخترمم حتما دلش میخاد که انقدر ذوق کرده

خیلی آدم ناراحت میشه‌.. یادمه منم باردار بودم و ویار شدید به مرغ داشتم با مادرشوهرم زندگی میکردیم من ...

مرد جماعت عقلش کمه...شوهر منم گاهی اصلا یه حرفایی میزنه ک دوس دارم سرشو بکوبونم به دیوار از بس چرته حرفاش...بخدا عقلشون کمه

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

اسی جان یکم رو خودت کار کن داری پرروش میکنی!

اولا برنامه بزار هرچندوق ازین خرجا بکنه زنی ک خرج داره ارج داره! مگ اون صب تاشب واس کی کار میکنه سالی 10 تا غذای بیرون هرکدوم 50تومنم بشه با500 تومن اون ن فقیر میشه ن پولدار!

من بااینک درآمد شوهرم کمتر از منه ولی گاهی میگم غذا بگیر یا تعارف بکنه رو هوا میزنم ک واسش عادی شه

دوما بی سر زبون نباش ک بعدا خودخوری کنی اگ ناراحت شدی همونجا بهش بگو قهرو... مال بچهاس گفتگو کن مشکلو حل کن چون دنیای اونا با ما فرق داره مطمعنم بعدا تعجب کنه بگه منک حرف بدی نزدم!

دلم شکسته ؛ مگه من بهش گفتم برو غذا بگیر از بیرون ؛ پیشنهاد خودش بود تازه دخترمم شنیده بود مخالفت هم ...

شوهرت خسیسه عزیزم؟ کلا یا گاهی این طوری میشه؟؟

اگه گاهیه که زیاد مهم نیس 

اما اگه از بیخ و بن مث شوهر منه خیلی کارت سخته.😥😥

2706