1345
1273
عنوان

الان منتظرم دخترم رضایت بده

602 بازدید | 39 پست

نیم ساعته منتظرم خانم رضایت بده پوشکشو عوض کنم. تا کی ادامه داره این رفتارا؟ بچه جدیدا همشون انقده فضولن یا این فقط این طوره؟ ۲۰ ماهشه😐

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

حوصله داریا منتظر هم وامیستی. بدو دنبالش بگیرش عوض کن.

عادتش نده تهنتو سرویس میکنه همه جا باید عذاب تاییدی خانومو بکشی. گریه هم کرد بزار بکنه والا 🤣

ای کاش یه سالی ام به نام خر نام گذاری بشه ما یه تبریک جانانه به خیلیا بگیم    

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

😄😄😄

اذیتش نکن گوگولیو 

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

اره بابا حالا اولشه کلی باید نازشو بکشی

یه حاجت دارم از خدای مهربون🥰میشه دعا کنین براورده شه😘«اَللّهُمَّ اَنْتَ ثِقَتى فى كُلِّ كُرْبَة، وَ اَنْتَ رَجآئى فى كُلِّ شِدَّة، وَ اَنْتَ لى فى كُلِّ اَمْر نَزَلَ بى ثِقَةٌ وَعُدَّةٌ، كَمْ مِنْ كَرْب يَضْعُفُ عَنْهُ الْفُؤادُ، وَ تَقِلُّ فيهِ الْحيلَةُ، وَ يَخْذُلُ عَنْهُ الْقَريبُ وَ الْبَعيدُ، وَ يَشْمَتُ بِهِ الْعَدُوُّ، وَ تَعْنِينى فيهِ الاْمُورُ، اَنْزَلْتُهُ بِكَ، وَ شَكَوْتُهُ اِلَيْكَ، راغِباً فيهِ عَمَّنْ سِواكَ، فَفَرَّجْتَهُ وَكَشَفْتَهُ وَ كَفَيْتَنيهِ، فَأَنْتَ وَلِىُّ كُلِّ نِعْمَة، وَ صاحِبُ كُلِّ حاجَة، وَ مُنْتَهى كُلِّ رَغْبَة، فَلَكَ الْحَمْدُ كَثيراً، وَ لَكَ الْمَنُّ فاضِلاً»
حوصله داریا منتظر هم وامیستی. بدو دنبالش بگیرش عوض کن. عادتش نده تهنتو سرویس میکنه همه جا باید عذاب ...

اگه زورش کنم بیچارم میکنه

کل روزم سیاه میشه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
1274
1308

ما هم منتظریم خانوم شیرشو بخره برم غذا درست کنم 

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
با بازی کاراتو انجام بده 

به مرگ خودم اگر گول بخوره تمام شعرای دنیا رو براش میخونم حتی ژاپنی

1346