2737
2739

اولین بارداریم هفت صبح سرکاربود بهش زنگ زدم باور نمیکرد بعدش دوستش که باهاش یسال بود حرف نمیزد و بعده تلفن من دیده بود صداش کرده بود روبوسی کرده بود باهاش  گفت ازذوق کنترل نداشتم فقط به ذهنم رسید.دومی هم نه صبح سرکاربود زنگ زدم بارم میگفت داری شوخی میکنی اخرش عصبانی شدم گفتم من اخه تواین مورد باتو شوخی دارم.شب با شیرینی اینا اومدخونه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهر من گف اااا بسلامتیییی مبارکههه با لبخند اما انتظار داشتم داد بزنه و یا خیلی.‌‌.. بعد گف یه هد ...

برو خداروشکر کن دیگه چی بگه 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2738
اولین بارداریم هفت صبح سرکاربود بهش زنگ زدم باور نمیکرد بعدش دوستش که باهاش یسال بود حرف نمیزد و بعد ...

دومی جذاب تره ن؟؟؟

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
گفت اگه بفهمم بقیه فهمیدن اگه بچه ده ماهشم باشه تو سکمت باید سقطش کنی😐

سلام راستى مشكلت حل شد نگرانت بودم

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2706